ЄС|NATO

Портніков: Брехун Путін і Україна. Важливі конкретні дії

   Чи можна говорити про те, що міланська зустріч президентів України і Росії завершилася реальними домовленостями? Погоджуся з італійським прем’єром Маттео Ренці, який зауважив, що результати цих домовленостей стануть зрозумілі через якийсь час – через кілька днів або навіть тижнів. І зрозуміло, що має на увазі італійський прем’єр-міністр. На Заході – втім, і в Україні теж – більше не довіряють Володимиру Путіну. За останні місяці президент Росії проявив себе як зразковий брехун, який не раз суперечив сам собі і порушував вже досягнуті угоди. Тому важливі конкретні дії Путіна – а зовсім не те, що він обіцяє.

Російський президент після зустрічі з українським колегою висловився за виконання мінських домовленостей. Але російські диверсанти їх відкрито порушують – зокрема, готуються до виборів «парламентів» і глав маріонеткових «республік». І може бути, що якраз в ті хвилини, коли Путін вимовляв заспокійливі слова в Мілані, куратор бандитів із ФСБ радив їм не хвилюватися і готуватися далі. Якщо вибори дійсно відбудуться, то який сенс в мінських домовленостях і путінських обіцянках? І чи не почнеться після цих виборів черговий етап керованого хаосу? А тоді – що буде з виборами депутатів місцевих рад за українським законодавством? Чи відбудуться вони взагалі? І якщо відбутися, то як легальні органи влади будуть взаємодіяти з нелегальними?

Путін говорив про газ. Він вважає, що вдалося домовитися з Порошенком щодо поставок на зимовий період. Порошенко вважає інакше – і він правий. Тому що Путін розраховує на те, що за Україну заплатить Європейський союз, який поки що не виявив такого бажання. І справжні переговори по газу ще попереду.

Але стверджувати, що Путіну буде легко обдурити всіх і цього разу, теж було б перебільшенням. Російський президент виглядав серед лідерів цивілізованого світу справжнім парією. І йому дали зрозуміти з усією відвертістю: якщо не буде прогресу в українському врегулюванні – будуть нові санкції. А в ситуації падіння цін на нафту, краху російської національної валюти та погіршення стану «путіномікі» це – погані новини для гостя з Москви. Так що найближчим часом Путін буде діяти дещо стриманіше й обережніше.

Дописувач: Виталий ПОРТНИКОВ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. По его тщедушным и недоразвитым кремлёвским ляжкам текла темная субстанция по виду и запаху напоминающая российскую нефть, которая уже стоила меньше шестидесяти зелёных за барель, а его доселе непобедимая армия вдребезги разбилась о стены города Мариуполь и о руины Донецкого аэропорта. И тут он, уродливый кремлёвский гном отчётливо осознал, что здорово обосрался, обосрался и в прямом и в переносном смысле, но было уже поздно,очень поздно …

  2. Тільки ідея НАЦІОНАЛІЗМУ об’єднає український народ! Прапор + любов до нації . Ми прийматимемо в своі ряди гостей, які розділяють наші прагнення. Одне із них – забути і надалі сприймати, як вороже все кацапське. А, так, як Кацапія зубної щітки своєї , навіть, не випускає астаюца пєсєнкі, фєня ( язик) і загальний сморід з зомбоящиків. А ідея сепаратизму (розділення) для Кацапіі підходить найкраще: Білорусія повинна забрати свою брянщину – смоленщину, українцям належали майже всі західні райони Кацапіі, монголам і Китаю весь південь, японцям – схід і Далекий схід, Фінляндії – північний захід… АК – Хуго Шмайсеру, легкові авто – німцям, вантажні – США, костюми – європейським кутьюре… А-у-у, кацапи !!! Просинайтеся, злодії і окупанти кремлівські : на дворі 21 століття! Півтораметровий ф’юрер лілПутін уже прівьол вас к фінішу: вам уже кушать хочєца і нє за что купіть да і нєту падхадящєва, чи не так, убогі ??! ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!!

    1. ПЁТР – АБСОЛЮТНО ТУПОЙ ЧЕЛОВЕК, БЕЗ ПРИЗНАКОВ ИЗВИЛИН НА КОРЕ Г.М. В ГОЛОВЕ – КАША,НА ЯЗЫКЕ – ЗЛОБА И СЛОВЕСНЫЙ ПОНОС. ТАКОМУ НИЧЕГО УЖЕ НЕ ОБЪЯСНИШЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.