Порошенко ж за 5 років може показати стільки, скільки не покаже ніхто, – блогер

Дякую Порошенко, що мені не соромно, що мені не соромно.

Мені не соромно за українську владу.

І ще мене не вийде присоромити, що мені ось бачте не соромно.

Мені не було соромно за Ющенка в 2010-му. Я чесно пішов і за нього проголосував. І в його 5 відсотках є і мій голос. Але тоді я на упертості так робив. Тренд був, що якщо ти за Юща, то ти ідіот. Реально Ющенко не зумів зробити того, що повинен був. Але я вважав і зараз вважаю, що мав рацію. У Ющенка не було контрольованого більшості в ВР, а без нього він відразу перетворився на Президента без повноважень. А не було, тому що його відразу зрадив електорат – року не минуло й бачте “я разачаравалса”.

Ну да ладно. Ті дні пройдено.

Сьогодні ж мені не соромно, що я підтримую Порошенко. Він зробив стільки, що навпаки: має бути соромно людям, які його НЕ підтримують.

Янукович підійшов до кінця своїх повноважень з електоральним результатом 30%. Хоча що він міг показати в якості своїх успіхів? Вишки Бойка? 26 мільярдів гривень списані олігархам (нестерпна ко-корупція)? Життя всієї країни в кредит (20 млрд дол)? Розвал оборони – коли потім більшість загиблих і склали його прихильники?

І тим не менше його ватяна публіка його підтримувала.

Це треба було бути ідіотами.

Порошенко ж за 5 років може показати стільки, скільки не покаже ніхто. Навіть не буду перераховувати, тому що воно все через кому втрачає силу. Будь-яке бери і це проривна досягнення. А їх у нього цілий список на А4.

І тому мені не соромно, що мені не соромно за Порошенко. Порошенко це реальний мотор України і він вже записав себе в історію. Повага йому і спасибі.

І до перемоги!

Україні потрібен Порох!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh