Авторські статті

Порошенко влаштував Кремлю санкцій на сотні мільярдів, здавалось, що це надовго, – блогер

У нас народ з короткою пам ” яттю і вже забув, якими жалюгідними ми були два з гаком десятиліття в міжнародних договорах і судах. Одне лише підписання безглуздого Будапештського меморандуму натомість на третій у світі ядерний арсенал чого варто? А ще була програна газова війна 2008-го, ганебна поразка Фірташу в Стокгольмі. Про це у своєму блозі пише блогер Карл Волох.

Він зазначає, потім ситуація кардинально змінилася. Порошенко влаштував Кремлю санкцій на сотні мільярдів. Коболєв і Вітренко почали ганьбити «Газпром» на очах у всього світу. Заступник міністра МЗС Олена Зеркаль «вигризли» в Гаазі рішення, що повністю базується на позиції України в Криму та Азовського моря. І здавалось, що це тільки початок. Але тут порядок денний стали формувати, захопили країну красиві клоуни. В результаті, ми ледь не скомпрометували рішення морського трибуналу ООН і не визнали, де-факто, належність Криму до Росії, благо, він встиг цьому запобігти.

За словами Карла Волоха, вчора Путін обґрунтував відмову звільнити українських моряків посиланням на НГШ Хомчака, який нещодавно заявив, що не стане посилати кораблі через Керченську протоку. І тим об’єктивно визнав російський суверенітет над ними, а також вину українців у «порушенні російського кордону». Складно сказати, хто ці люди, що взяли сьогодні владу в Україні, усвідомлені її вороги або сумлінні ідіоти. Але біди вони, в будь-якому випадку, нароблять багато. Власне, вже роблять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України