Авторські статті

Порошенко треба заарештовувати ефектно: зі спецназом, автоматами, вибухами і все це в прямому ефірі «1+1»

Популярний український блогер Сергій Марченко пише на своїй сторінці в Facebook, п’ятого президента, лідера «ЄС» Петра Порошенка треба заарештовувати, але тільки не так, як це робить чинна влада. Кращий варіант – вночі, оточити будинок спецназом. Нова форма, автомати, каски, броники, два вертольоти. З них на мотузках, з ліхтариками на голові, як у фільмі з Анджеліною Джолі, спускається спецназ. Все це знімається студійними камерами «1+1» з чотирьох сторін.

Блогер зазначає, також потрібно зробити окремий план з дрона, щоб було добре видно територію маєтку і покладених носом у землю охоронців. Картинка – супер. На тлі відео звучить тривожна музика. В ефірі переговори груп швидкого реагування. «Проверяемая на прицілі». «Код червоний! Захоплення». Лунають постріли, підривають світлові, а потім димові гранаті. Маєток Порошенко у вогні і диму.

За словами Марченко, далі Петра витягають із спальні з викрученими руками, поруч заплакала Марина в нічній сорочці. До неї туляться молодші діти. Журналіст «1+1» запитує, що вона зараз відчуває. Петра садять в броньований КРАЗ і куди вивозять. Венедиктова в чорному піджаці, білій блузці і вульгарною червоній помаді проводити брифінг прямо у дворі Порошенко. На дальньому плані видно, як слідчі допитують Марину. Ось чого чекають виборці Володимира Зеленського. Ось  де його слава і рейтинг на найближчі півроку, а підозра п’ятого президента, яку замість Генпрокурора намагається вручити якийсь «сцикун кімнатний» – це як з’ їсти ще одну шаурму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України