Авторські статті

Порошенко став на захист комуністів, яких прогнали із засідання Верховної Ради

Порошенко став на захист фракції комуністів, яку виперли із засідання Верховної Ради. 

Цим вчинком він ще більше ставить під сумнів свою політичну репутацію.

З одного боку Петро Олексійович починає бавитися у майбутнього президента, яким він ще не став, але вже пробує ліпити із себе миротворця, батька нації. З іншого боку Порошенко таким вчинком ймовірно страхує свої бізнес-активи на території Російської Федерації, інтересам якої наші комуністи вірно служать ще від часу проголошення незалежності України.

Заклик Порошенка вирішувати всі проблемні питання у парламенті шляхом діалогу звучить особливо цинічно. Про що можна ще домовлятися з комуністами, які завжди служили кацапській політиці Москви. Але коли йому вигідно, Порошенко дуже голосно волає про те, що Україна – у смертельній небезпеці.
Отака вона – наша “малороська політика”…

 

Ігор ПАРАЩАК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

 1. Мимоходом коментуе:Тысчи статеек вбрасывается проплаченными журналюгами,
  брехню и провокацию в адрес Юли от прощалыги и приспособленца, хитрожопого пети.——– Вашего, милейший мимоходец, комментария об справедливости, никогда не видела.

 2. некрасиво журналисту писать о “кацапской” политике. Это, точки зрения журналисткой этики, просто неприемлимо. Это типично для… ЖУРНАЛЮГИ!
  Далее. Просьба предоставить ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫЕ факты того, ЧТО именно Порошенко говорил в защиту коммунистов. И еще один вопрос к автору: сколько Вам заплатила девушка-с-косой? Уж очень сильно попахивает заказухой. Я Порошенко не защищаю, тем более, что в маразматической стране, где умершие значатся в списках избирателей, а живые – нет (это о себе) – из принципа идти на выборы не собираюсь, тем более, что не вижу президентом НИКОГО из тех, кто балотируется…Никогда в Украине не было и нет политика, за которого бы можно было голосовать…. Равно, как нет политика в РФ

 3. Було би цікаво почути – і що, конкретно він зробив на захист комі?
  Бо в тексті цього нема.
  Чи це просто темник від штабу Жулькі-мудачука-хутіна?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.