Авторські статті

Порошенко з високою ймовірністю поїде на інавгурацію Байдена, хоча формат самої процедури ще не визначені

Відразу кілька джерел повідомляють, що Порошенко з високою ймовірністю поїде на інавгурацію Байдена, хоча формат і рамки самої процедури ще не визначені.

Про це повідомив блогер Хелгі Шарп.

Тим часом повідомляється, що ПАП отримав усне запрошення від декількох американських політиків (наприклад, Вікторії Нуланд), які напевно займуть важливі посади в адміністрації Байдена. З цієї нагоди п’ятий президент планує летіти до Вашингтона з дружиною, а супроводжувати їх будуть, імовірно, Цеголко, Єлісєєв і Климпуш-Цинцадзе.

У Порошенка попередньо заплановані зустрічі з американськими політиками, діаспорою, а також участь у заходах з нагоди інавгурації.

Також він буде присутній на принесення клятви новим президентом США. Його особиста зустріч з Байденом поки не підтверджена. З урахуванням великої кількості гостей, швидше за все, вона відбудеться на Всеукраїнському фестивалі “на ногах” і займе за часом 2-3 хвилини.

Тим часом, для П’ятого президента важливіше отримати первинну підтримку не самого Байдена (вони і так давно знайомі), а того оточення, яке буде впливати на прийняття рішень новообраним президентом. ПАП – досвідчений дипломат і прекрасно знає, як формуються потрібні лобі.

Що стосується Зеленського, то на цю хвилину ніяких запрошень він не отримував, а сам він навряд чи зважиться їхати. До цього персонажу в стані демократів відносяться з обережністю, що викликано не тільки його безхребетною зовнішньою політикою, але і особистими мотивами Байдена.

Як би там не було, після 20 січня багато що зміниться не тільки в світових розкладах, але і у внутрішньоукраїнських. Може бути, Порошенко і не стане наступним президентом (що не факт), але для того, щоб грати першу скрипку в політичних процесах країни, іноді не обов’язково формально займати перший пост – в історії таких прецедентів більше, ніж достатньо.

Так що, поки хтось спускається з Буковельська гірок, хтось прокладає собі лижню до вершини. Кесарю – кесареве, а Цезарю – цезареве …

 

💢 Сразу несколько источников утверждают, что Порошенко с высокой вероятностью может поехать на инаугурацию Байдена, хотя…

Опубліковано Ol Sharp Субота, 9 січня 2021 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України