Війна РФ проти України

Порятунок у ваших руках: інструкція для українців, якщо їх мобілізували до армії РФ

Російські окупанти зацікавлені у стравлюванні українців, хочуть перетворити свою загарбницьку війну на нашу громадянську.

Щоб мешканці окупованих територій згодом не звинувачували в смерті своїх рідних, Центр національного опору вчить, як правильно здатися в полон, бо це не так просто.

Отже:

  • Необхідно підійти до українських позицій із відстебнутим магазином. Сама зброя має бути повішена на ліве плече дулом униз.
  • Обережно підняти і показувати порожні руки.
  • При цьому необхідно показувати білий прапор та виконувати всі команди українських військових.

Більш детально можна проконсультуватися, зателефонувавши на гарячу лінію за номером: +38 066 580 34 98 і +38 093 119 29 84.

“Росіянам важливо внести розбрат в Україні, тому вороже командування зацікавлене в якнайбільше смертей мобілізованих з окупованих територій, щоб викликати ненависть до України у родичів померлих. Тому саме мобілізованих посилають у гарячі точки без належної підготовки та екіпірування”, – йдеться у повідомленні.

Депутат держдуми Мілонов пропонує першими відправляти на фронт чоловіків, які з 2014 року залишили ДНР і тепер живуть у Росії.

У Запорізькій та Херсонській областях повістки вручають чоловікам призовного віку, які відмовилися від українського громадянства. В одному із сіл під Маріуполем не залишилося чоловіків: мобілізували під дулом автоматів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України