Авторські статті

Поранених терористів з Донбасу відправляють у Гагри. Фото

Браві ополченці Новоросії, що отримали поранення і каліцтва в нерівному бою з карателями  хунти, як виявилося, відправляються не тільки до лікувальних установ Донецька, Луганська, Криму та Ростова, але і до сонячних Гагр, що знаходяться у процвітаючій Абхазії.

Коли зайшла мова про Гагри, я якось не відразу і пригадав де цей курорт знаходиться, а потім – ах так! Абхазія. Не дивно, що не відразу згадав, але не про це зараз, а про те, що ініціативна група Спілки ветеранів війни Афганістану Абхазії за підтримки Уряду забезпечують зараз терористам повний реабілітаційний комплекс в Республіканському реабілітаційному центрі.

Але і це ще не все! Як стало відомо, терористи там же були нагороджені медалями Міністерства Оборони за бойову співдружність, як сказано в наказі міністра Оборони Республіки Абхазія Мераба Кішмарія: “На знак дружби і солідарності братнього народу Донбасу”.

Ну прямо навіть не знаю що й сказати … На курорт привезли, годували, виходжували, так ще й медальку дали. От цікаво, а в самій Абхазії така увага приділяється, наприклад місцевим інвалідам війни, або взагалі людям нужденним в лікуванні? Повідомляє zloy_odessitchcsd

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України