Авторські статті

Поранених терористів з Донбасу відправляють у Гагри. Фото

Браві ополченці Новоросії, що отримали поранення і каліцтва в нерівному бою з карателями  хунти, як виявилося, відправляються не тільки до лікувальних установ Донецька, Луганська, Криму та Ростова, але і до сонячних Гагр, що знаходяться у процвітаючій Абхазії.

Коли зайшла мова про Гагри, я якось не відразу і пригадав де цей курорт знаходиться, а потім – ах так! Абхазія. Не дивно, що не відразу згадав, але не про це зараз, а про те, що ініціативна група Спілки ветеранів війни Афганістану Абхазії за підтримки Уряду забезпечують зараз терористам повний реабілітаційний комплекс в Республіканському реабілітаційному центрі.

Але і це ще не все! Як стало відомо, терористи там же були нагороджені медалями Міністерства Оборони за бойову співдружність, як сказано в наказі міністра Оборони Республіки Абхазія Мераба Кішмарія: “На знак дружби і солідарності братнього народу Донбасу”.

Ну прямо навіть не знаю що й сказати … На курорт привезли, годували, виходжували, так ще й медальку дали. От цікаво, а в самій Абхазії така увага приділяється, наприклад місцевим інвалідам війни, або взагалі людям нужденним в лікуванні? Повідомляє zloy_odessitchcsd

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. А какое дело укроподобным хохловуйцам до того, где лечатся ополченцы. В отличие от ваших “героев [пі-пі-пі] которых даже не забирают раненых, и трупы которых засрали землю Донбасса, наших принимают и лечат так, как нужно! А ВЫ, УРОДЫ ПАТРИОТИЧЕСКИЕ, НЕ ДРЫЩИТЕ КОМЕНТАМИ, А [пі-пі-пі] И ВОЮЙТЕ, ЕСЛИ ТАКИЕ ГЕРОИ, А НЕ ВАЛИТЕ ОТ МОБИЛИЗАЦИИ ПО ПОЛЯНДИЯМ И РУМЫНИЯМ. А то смерти нам – “лугандонам” и “кацапам” желаете, а сами не подставляете очко своему любимому шоколадному гомосеку, и не [пі-пі-пі] на убой. ВПЕРЕД, УБОГИЕ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.