Новини

Поради щодо вибору якісної терасної дошки в Києві

Коли йдеться про матеріал для підлоги тераси, балкона чи веранди, покупці мріють про покриття, що володіє низкою хороших експлуатаційних показників. Це має бути не слизький, стійкий до вологи та перепадів температури матеріал, який прослужить не один десяток років.

Щоб якісно облаштувати зовнішні зони будинку, рекомендуємо купити терасну дошку. З-поміж переваг цього підлогового покриття для відкритих просторів виокремлюють:

  • стійкість до вологи, льоду, морозу та спеки;
  • відсутність цвілі/грибків без обробки;
  • різноманітність фактур й стійких до вигорання відтінків;
  • простота монтажу;
  • термін служби до 50 років.

Крім веранд, за допомогою терасних дощок можна оздоблювати фасад або, наприклад, створювати доріжки у садах, на причалах, біля басейнів тощо. Завдяки екологічності й естетичному зовнішньому вигляду, декінг з успіхом використовують для реалізації інтер’єрних дизайн-проєктів.

На що звернути увагу під час покупки?

1. Склад

  • Термооброблена деревина

 

Термообробка — відмінний спосіб «загартувати» деревину, зберігши її екологічність й красу. Таку терасну дошку виготовляють без використання синтетичного лаку. Їх обробляють в автоклаві; камеру заповнюють парою температурою 200-240 °C. Це надає термообробленій деревині стійкості до вологи, грибків, ультрафіолету та перепадів температури.

 

  • Дерево-полімерний композит

Деревно-полімерний композит — це суміш натуральної та штучної сировини:

  • наповнювач: тирса, деревна стружка/борошно; у деяких випадках — скловолокно;
  • сполучний матеріал: поліетилен/ПВХ. Останній популярний завдяки вогнетривкості та повній відсутності ковзання.

Плити з ДПК імітують дерев’яну текстуру, але водночас стійкі до негоди, цвілі та будь-яких механічних пошкоджень. Вони не потребують особливого догляду, фарбування, щорічної обробки антисептиком. Відмінно витримують температуру в діапазоні від -50 до +70°C.

2. Розмір

Найбільш популярний розмір моделей — від 200 до 400 см. Довгі вироби підходять для укриття широких майданчиків. Короткий декінг найкраще підходить для облаштування балконів, терас чи садових доріжок. 

 

Товщина (до 40 мм) й ширина (до 16 см) залежать від виробника та серії продукту. Їх підбирають згідно з рекомендаціями дизайн-проєкту.

3. Рельєф

Гладка терасна дошка у вологу погоду стає слизькою, тому краще використовувати її для критих приміщень (лоджії, зимового саду). Для терас, майданчиків та доріжок просто неба краще вибрати рифлений декінг або красивий профіль, що імітує рельєф натурального дерева.

4. Пустотіла чи повнотіла дошка?

Пустотілий декінг — можливість купити терасну дошку недорого: здешевлення виробництва дозволяє виготовляти гарний товар за конкурентною ціною. Пустотілі дошки краще використовувати для проєктів із середнім навантаженням на підлогу під час експлуатації. Вони чудово підійдуть для облаштування кафе, заміського будинку, літнього майданчика або альтанки.

Повнотіла терасна дошка (без внутрішніх порожнеч) гарантують міцність, зносостійкість та довговічність покриття для підлоги. Вони не бояться ударів, сколів, а також здатні витримувати вагу великої кількості меблів. Ідеально підходять для пірсів, басейнів, танцювальних майданчиків у ресторанах й готелях.

Де можна замовити терасну дошку в Києві?

У каталозі «СтарДизайн» ви з легкістю зможете купити терасну дошку з ДПК й термоясеня. У магазині пропонують:

  • якісні товари із гарантією від виробника;
  • професійна консультація, виміри та монтаж;
  • гнучка система оплати;
  • доставка терасної дошки — Київ, Львів й поштою по Україні;
  • сезонні розпродажі, знижки та акції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України