Життя

Поради на щастя від Ванги на кожен день

Ці прості поради допоможуть вам позбавитися від невдач, а також залучити в життя щастя.

Знайте щастя може кожен. Для цього важливо дотримувати прості правила і виключити негативний настрій. Використовуйте поради відомої віщунки Ванги, щоб кожен ваш день був наповнений щастям і радістю.

Знаменита Ванга залишила після себе багату спадщину, яке і донині допомагає людям знайтигармонію і благополуччя в житті. Її мудрими порадами користуються повсюдно, щоб зберегти чистоту душі, жити в гармонії зі світом і не пускати в своє життя негатив.

Поради на кожен день для здобуття щастя

 • Благополуччя і достаток підуть з вашого будинку, якщо ви будете користуватися битою або тріснутому посуд. Щодня їжте і пийте з красивих тарілок і чашок, щоб у вашому будинку залишалася енергетика щастя.
 • Щоб щастя у вашому домі не переводилося, покладіть в затишне місце кілька монеток інших країн срібного кольору. Так ви привернете в життя благополуччя.
 • Щоб щастя і удача були частими гостями у вашому будинку, переставте меблі під час Молодика. Енергетика оновленого нічного світила допоможе вам зберегти затишок і гармонію.
 • Гілки бузини, повішені над вхідними дверима, вбережуть ваше житло від будь-якого зла. Схрестіть їх, щоб щастя завжди було у вашому будинку, а весь негатив залишався за порогом.
 • Кожен день можна повторювати ритуал, який допоможе вам зберегти щастя в домі. Налийте воду в чисту прозору посуд і промовте: «У порога зло зупиниться, добро всередину пройде. Кожен гість в моїй хаті мені радість принесе». Вихлюпніть воду за поріг.
 • Щоранку, прокинувшись, починайте взуватися з правої ноги. Так ви збережете щастя в своєму житлі. Залишайте тапочки біля ліжка, щоб їх не шукати.
 • Кожен день стежте за тим, щоб на столі не залишалося хліба. Маленькі шматочки залучають бідність і нещастя. Віддавайте їх тваринам або годуєте птахів, щоб у вашому житті завжди було місце щастя.
 • Візьміть за звичку не хвалитися своїм щастям, тім більше не розповідати про удачу незнайомим людям.Їх заздрість може негативно позначитися на вашому житті.
 • Спіткнувшись правою ногою, обов’язково постукайте їй про землю зі словами: «Біда, іди геть від мене». Якщо ви спіткнулися об ліву ногу, то чекайте удачу.
 • Не зберігайте в своєму житлі розбитих або тріснутих дзеркал. Вони щодня відбирають у вас щастя. Таких предметів не місце у вашому будинку, тому завжди викидайте осколки в щільному непрозорому пакеті чи коробці.
 • Доглядайте за дзеркалами в будинку. Протирайте їх святою водою, щоб в будинку не було місця сваркам і хвороб.
 • Носіть гроші в гаманці. Ніколи не залишайте купюри зім’ятими і не зберігайте монети в одному відділенні з ними. Так ви кожен день будете залучати в життя фінансове благополуччя.

Ці прості поради допоможуть вам позбавитися від невдач, а також залучити в життя щастя. Піклуйтеся про своє житло і не допускайте, щоб приміщення було брудним. Прибирайте павутину і пив, які накопичують негативну енергетику.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.