Поради на щастя від Ванги на кожен день

Ці прості поради допоможуть вам позбавитися від невдач, а також залучити в життя щастя.

Знайте щастя може кожен. Для цього важливо дотримувати прості правила і виключити негативний настрій. Використовуйте поради відомої віщунки Ванги, щоб кожен ваш день був наповнений щастям і радістю.

Знаменита Ванга залишила після себе багату спадщину, яке і донині допомагає людям знайтигармонію і благополуччя в житті. Її мудрими порадами користуються повсюдно, щоб зберегти чистоту душі, жити в гармонії зі світом і не пускати в своє життя негатив.

Поради на кожен день для здобуття щастя

 • Благополуччя і достаток підуть з вашого будинку, якщо ви будете користуватися битою або тріснутому посуд. Щодня їжте і пийте з красивих тарілок і чашок, щоб у вашому будинку залишалася енергетика щастя.
 • Щоб щастя у вашому домі не переводилося, покладіть в затишне місце кілька монеток інших країн срібного кольору. Так ви привернете в життя благополуччя.
 • Щоб щастя і удача були частими гостями у вашому будинку, переставте меблі під час Молодика. Енергетика оновленого нічного світила допоможе вам зберегти затишок і гармонію.
 • Гілки бузини, повішені над вхідними дверима, вбережуть ваше житло від будь-якого зла. Схрестіть їх, щоб щастя завжди було у вашому будинку, а весь негатив залишався за порогом.
 • Кожен день можна повторювати ритуал, який допоможе вам зберегти щастя в домі. Налийте воду в чисту прозору посуд і промовте: «У порога зло зупиниться, добро всередину пройде. Кожен гість в моїй хаті мені радість принесе». Вихлюпніть воду за поріг.
 • Щоранку, прокинувшись, починайте взуватися з правої ноги. Так ви збережете щастя в своєму житлі. Залишайте тапочки біля ліжка, щоб їх не шукати.
 • Кожен день стежте за тим, щоб на столі не залишалося хліба. Маленькі шматочки залучають бідність і нещастя. Віддавайте їх тваринам або годуєте птахів, щоб у вашому житті завжди було місце щастя.
 • Візьміть за звичку не хвалитися своїм щастям, тім більше не розповідати про удачу незнайомим людям.Їх заздрість може негативно позначитися на вашому житті.
 • Спіткнувшись правою ногою, обов’язково постукайте їй про землю зі словами: «Біда, іди геть від мене». Якщо ви спіткнулися об ліву ногу, то чекайте удачу.
 • Не зберігайте в своєму житлі розбитих або тріснутих дзеркал. Вони щодня відбирають у вас щастя. Таких предметів не місце у вашому будинку, тому завжди викидайте осколки в щільному непрозорому пакеті чи коробці.
 • Доглядайте за дзеркалами в будинку. Протирайте їх святою водою, щоб в будинку не було місця сваркам і хвороб.
 • Носіть гроші в гаманці. Ніколи не залишайте купюри зім’ятими і не зберігайте монети в одному відділенні з ними. Так ви кожен день будете залучати в життя фінансове благополуччя.

Ці прості поради допоможуть вам позбавитися від невдач, а також залучити в життя щастя. Піклуйтеся про своє житло і не допускайте, щоб приміщення було брудним. Прибирайте павутину і пив, які накопичують негативну енергетику.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh