Авторські статтіДуховне

Понад тисячу священиків подали прохання до Папи роз’яснити «Amoris Laetitia»

Братства католицьких священиків США, Великобританії, Австралії та Ірландії виступили із спільною заявою, в якій просять роз’яснити «Amoris Laetitia». Таким чином вони підтримують dubia, подані чотирма кардиналами.

Як йдеться у заяві, яку підписали понад тисячу священиків, роз’яснення «є дуже важливим, щоб виправити неправильне застосування апостольського повчання, яке підриває священну Традицію».

У заяві сказано, що «єдність Церкви» і «спасіння душ» є під загрозою через різноманітні тлумачення папського апостольського повчання, виданого в квітні минулого року. «Тому ми дякуємо чотирьом кардиналам, котрі нещодавно подали dubia (сумніви – пер.) до Апостольської Столиці».

Ці dubia містять п’ять запитань, що передбачають відповідь «так/ні», і метою їх є роз’яснити «Amoris Laetitia».

Братства священиків зазначають, що дуже важливо підтримувати осіб, «котрі живуть у складних ситуаціях», і що набагато «простіше, коли Церква викладає своє вчення прямо і зрозуміло».

Вони також додають, що поведінка повинна слідувати доктрині: «Зокрема, оскільки в даний час існує велике замішання, необхідно прояснити, що Святе Причастя не можна уділяти тому, хто вибрав жити в сексуальних відносинах з особою, яка не є його дійсним чоловіком чи жінкою», інформує Catholic Herald.

«Прохання про таке роз’яснення, яке повторює одвічне вчення Церкви, є актом братньої любові вірних синів Церкви, котрі звертаються до нашого Верховного Пастиря, шукаючи батьківського проводу. Ми прагнемо, щоб це роз’яснення дало змогу нам і іншим католицьким священикам та дияконам вершити своє служіння вірним і ефективним шляхом. Сподіваємось, що це прохання про роз’яснення стане нагодою для Святішого Отця нагодувати і пасти стадо, довірене йому Господом, і підтримати нас, священиків, у тому ж», – завершують своє звернення Священики США, Австралії, Великобританії та Ірландії.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України