ЄС|NATO

Понад десять танків “Abrams” найближчим часом прибудуть в Україну

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

“Щодо постачання “абрамсів”, — найважчих танків у світі, які важать 80 тонн, то вони найближчим часом надійдуть до нашої країни. Наші стратегічні партнери — США — в цьому випадку нас не підводять. Найближчим часом ці танки будуть боронити нашу країну…Їх буде більше десяти. Й на сьогодні відповідна кількість навчальних екіпажів отримує навички володіння цією сучасною зброєю” — сказав Данілов.

Танки “Abrams” давно готують до передачі. Наразі проводяться останні кроки щодо технічного оснащення та укомплектування.

За цей час українські танкісти додатково вдосконалюють навички управління технікою. Ми вже писали про надання нам снарядів. Тож передача танків Abrams вже дійсно на фінішній прямій. Загалом США планують  відправити 31 танк M1 Abrams.

Стало відомо, коли американські танки Abrams приїдуть в Україну виганяти окупантів. Відео

Очільник оборонного відомства США Ллойд Остін під час слухань у Сенаті у четвер, 11 травня, розкрив більше інформації про те, коли ж американські танки Abrams посилять Збройні Сили України – про це розповідає видання “Голос Америки”.

За його словами, наразі США “перемістили декілька танків на тренувальний полігон, щоб українці почали навчання” – і до їхнього завершення машини вже будуть доступні да експлуатації, заявляє очільник Пентагону. “За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені”, – стверджує Ллойд Остін.

M1A1 Abrams
M1A1 Abrams

 

Окремо він наголошує на тому, що термін передачі понад трьох десятків танків доволі значний, бо США не тільки передає машини, але й готують інфраструктуру, щоб підтримувати експлуатацію Abrams в Україні.

Таким чином, терміни постачання танків Abrams зрештою зсунулися у позитивному для нас напрямку, враховуючи що раніше озвучувалася інформація про те, що ці танки можуть приїхати в Україну взагалі у 2024 році.

Ще наприкінці квітня стало відомо, що наші танкісти вже влітку мають розпочати навчання на американські Abrams. Тоді ж повідомлялося, що навчання пройдуть одразу 250 наших військових, і це цілком може натякати на те, що танків насправді може бути більше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України