Авторські статті

Понад 60 військовослужбовців запасу західного регіону завершили перенавчання в межах проекту ОБСЄ

SONY DSC
SONY DSC

Днями понад 60 військовослужбовців західного регіону завершили перенавчання в межах проекту ОБСЄ «Допомога звільненим військовослужбовцям реінтегруватися у суспільство».

Так, у Володимир-Волинському гарнізоні група військовослужбовців отримала свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати після проходження навчання в межах 350-годинного курсу «Менеджмент малого бізнесу». З вітальними словами до випускників звернулися менеджер проектів у політико-військовій сфері офісу Координатор проектів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий та головний спеціаліст в галузі адаптації військовослужбовців Міністерства соцполітики України Борис Венгер.

Урочистості з нагоди завершення навчання відбулися й у Львівському гарнізоні. Чимало теплих напутніх слів від гостей було сказано на адресу понад 30 слухачів, які отримали знання під час курсу «Менеджмент безпеки бізнесу».

Як розповів директор ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой, цінність цього курсу полягає в тому, що випускникам видається не лише міжнародний сертифікат та свідоцтво міжнародного зразка, а й свідоцтво управління державної служби охорони ГУ МВС.

— Воно свідчить про те, що людина пройшла навчання за програмою працівників цивільної охорони з охорони об’єктів, вивчила низку дисциплін: основи правових знань, охорону праці, тактико-спеціальну, пожежну, медичну та технічну підготовку тощо. Варто знати, що наявність такого документа суттєво спростить життя нашим слухачам, якщо вони захочуть в майбутньому отримати ліцензію на здійснення охоронної діяльності.

Загалом за роки діяльності Центру (починаючи з 1999 року) було перепідготовлено понад 3460 військовослужбовців, понад 2050 з них — працевлаштовані. Навчання відбувалося у 149 групах військовослужбовців за програмами ОБСЄ, НАТО та бюджетні кошти у містах Броди, Володимир-Волинський, Дрогобич, Золочів, Луцьк, Львів, Мукачеве, Рівне, Самбір, Стрий, Ужгород, Червоноград, Чернівці та Яворів.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.