Авторські статті

Понад 140 учасників АТО призначено на посади в структурах Міноборони та Збройних Сил

Понад 140 учасників АТО призначено на посади у рамках оновлення керівного складу в структурах Міноборони та Збройних Сил.

Про це сьогодні, 8 серпня, повідомив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак під час розширеного засідання колегії вітчизняного оборонного відомства.

— Завершується виконання заходів з реформування Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил та інших органів військового управління. Ми оптимізували організаційну структуру апарату Міністерства, позбавилися від структурних підрозділів з дублюючими або другорядними функціями. У рамках оновлення керівного складу в структурах Міністерства оборони та Збройних Сил з числа військовослужбовців-учасників АТО призначено на посади понад 140 військовослужбовців. Попереду завдання оптимізації чисельності апарату Міністерства оборони. Нам належить скоротити 145 посад, ?— повідомив генерал-полковник Степан Полторак.

Він поставив завдання директору Департаменту кадрової політики, керівникам структурних підрозділів Міноборони дуже уважно підійти до виконання цього завдання.

— Ми не повинні допустити пропорційного скорочення усіх структурних підрозділів. Під час скорочення ми маємо використовувати принципи функціональності, корпоративності, забезпечення наступності тощо, — зазначив Міністр оборони.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.