Понад 140 учасників АТО призначено на посади в структурах Міноборони та Збройних Сил

Понад 140 учасників АТО призначено на посади у рамках оновлення керівного складу в структурах Міноборони та Збройних Сил.

Про це сьогодні, 8 серпня, повідомив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак під час розширеного засідання колегії вітчизняного оборонного відомства.

— Завершується виконання заходів з реформування Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил та інших органів військового управління. Ми оптимізували організаційну структуру апарату Міністерства, позбавилися від структурних підрозділів з дублюючими або другорядними функціями. У рамках оновлення керівного складу в структурах Міністерства оборони та Збройних Сил з числа військовослужбовців-учасників АТО призначено на посади понад 140 військовослужбовців. Попереду завдання оптимізації чисельності апарату Міністерства оборони. Нам належить скоротити 145 посад, ?— повідомив генерал-полковник Степан Полторак.

Він поставив завдання директору Департаменту кадрової політики, керівникам структурних підрозділів Міноборони дуже уважно підійти до виконання цього завдання.

— Ми не повинні допустити пропорційного скорочення усіх структурних підрозділів. Під час скорочення ми маємо використовувати принципи функціональності, корпоративності, забезпечення наступності тощо, — зазначив Міністр оборони.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh