Економіка

Понад 10 тисяч учасників стали фіналістами II Всеукраїнського відкритого марафону з української мови

Завершився II Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, на який зареєструвалося понад 37 тисяч учнів та студентів. За підсумками змагання фіналістами стали 10 065 учасників, а з них призові місця посіло 2294 конкурсантів.

Про це було повідомлено на онлайн-трансляції фінального заходу конкурсу.

Фіналістів та переможців мовного марафону привітав заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький. За його словами, дистанційний формат заходу надає чимало переваг, у тому числі можливість залучити якомога більше учнів, студентів до виконання завдань, перевірити знання з української мови, вивчати її на конкретних прикладах.

Під час фіналу Марафону була опублікована анонімна Рейтингова таблиця, за допомогою якою знавці української мови можуть побачити скільки балів вони набрали за 4 етапи змагання та дізнатися своє рейтингове місце у відповідній категорії.

Учасники, що посіли 1-3 місця, отримають дипломи переможців, а фіналісти отримають сертифікати про участь на свою електронну пошту. Також заклади освіти, чиї учні стали фіналістами, можуть отримати безкоштовний доступ до системи HUMAN та 12-ти годинний курс з підвищення кваліфікації для вчителів з опанування платформи. Для цього адміністрація закладів освіти має заповнити анкету на підключення платформи та ввести промокод “II Марафон”.

Організатори зазначили, що участь в марафоні взяли конкурсанти з 676 міст України. Найбільше учасників взяло участь зі столиці України, а також Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей.

Під керівництвом Олександра Авраменка, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка, творча група вчителів та педагогів розробила 1175 тестових унікальних питань для II Всеукраїнського відкритого марафона з української мови. Усі запитання Марафону будуть опубліковані у форматі збірки на сайті ДНУ “ІМЗО”.

Начальник відділу організації масових заходів та інформаційно-аналітичної роботи Інституту модернізації змісту освіти Олена Артеменко зазначила, що наступного року формат Марафону може змінитися. Опитування учасників змагання показало, що конкурсанти бажають додати до Марафону й інші навчальні предмети, такі як: математика, українська література та природознавчі науки.

Нагадаємо, що II Всеукраїнський відкритий марафон з української мови проводиться дистанційно на платформі HUMAN у форматі комп’ютерного тестування. Учасники марафону впродовж 4 тижнів, з 12 листопада по 5 грудня, перевіряли свої знання з української мови за темами: Культура слова, граматика, правопис, робота з текстом. Організаторами змагання є ДНУ “ІМЗО” та освітня платформа “HUMAN Школа”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України