Авторські статті

Що допоможе при оголенні шийки зуба

У багатьох людей є проблеми з тим, що оголилася шийка або корінь зуба. Це викликає дискомфорт і супроводжується неприємними хворобливими відчуттями і призводить до накопичення бактерій, які руйнують зуби і викликають запалення ясен.

Чому це відбувається і що необхідно робити при оголенні зубного кореня?

Така проблема може бути викликана багатьма причинами, такими як хвороба ясен, спадковість, паління і неправильна гігієна порожнини рота. Дізнайтеся, що є причиною вашої проблеми і ви зможете підібрати відповідне лікування.

Оголення шийки і кореня зуба викликає карієс і інфекції. Ця інфекція може призвести до руйнування зубів, і ми пропонуємо вам прості і натуральні рецепти, які допоможуть вам швидко і ефективно впоратися з такою проблемою.

1. Кунжутна олія

Кунжутне масло може боротися з накопиченням бактерій, тому ми рекомендуємо вам полоскати зуби кунжутним маслом. Візьміть 1 чайну ложку масла і полощіть ним зуби протягом 2-5 хвилин. Ваші ясна стануть міцними.

2. Зелений чай

Якщо ви регулярно будете пити один стакан теплого зеленого чаю, ви будете вбивати бактерії, які викликають інфекції.

3. Алоє Вера

Всі ми знаємо про користь алоє вера. Якщо використовувати гель алоє як полоскання рота або при чищенні зубів, ви уникнете подалі поширення інфекції ясен.

4. Масло евкаліпта

Це масло володіє захисними властивостями, які допомагають усунути роздратування ясен. Воно дуже ефективно для знищення бактерій в роті, і ви можете використовувати його в якості рідини для полоскання рота, а потім змити його водою.

5. Кокосове масло

Застосовуйте масло безпосередньо на ясна і використовуйте його у вигляді пасти, додавши в нього трохи харчової соди. Це допоможе вашим ясний бути міцними і усуне інфекції і бактерії.

6. Деревій

Він володіє терпкими і антисептичними властивостями, які діють також для запобігання пошкодження ясен. Полощіть зуби відваром деревію 1 раз в день і ваші ясна будуть здоровими!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України