Польський СПГ термінал вперше прийме 200 тис. м куб. скрапленого газу

У п’ятницю 11 грудня в Свіноустьє вперше прибуде танкер зі скрапленим природним газом. Про це повідомляє прес-служба компанії «Polskie LNG SA».
За інформацією прес-служби компанії, зріджений газ у Польщу доставить самий його великий виробник – “Катаргаз” – повідомляє Голос українською з посиланням на Радіо Польща.

Танкер – 315 метрів в довжину і 50 метрів завширшки – вже в дорозі. Польський СПГ термінал прийме перші 200 тис. м куб. зрідженого палива, тобто близько 120 млн м куб. природного газу, який призначений для тестування і введення в експлуатацію терміналу.

Як відзначають в компанії «Polskie LNG S.A.”, черговий танкер зі скрапленим газом прибуде до Свіноустьє в першому кварталі наступного року. Перші комерційні поставки газу заплановані на середину року 2016.

Газовий термінал в Свіноустьє – це одна з найбільших польських інвестицій у сфері енергетики за останні кілька років. Польський уряд підкреслювало, що газопорт є стратегічно важливим об’єктом для енергетичної безпеки країни.

Завдяки інвестиції, Польща зможе приймати зріджений газ з морського шляху практично з будь-якої країни світу. Початковий можливий обсяг регазифікації (перетворення зрідженого природного газу в газоподібний стан) становить 5 млрд кубометрів. СПГ термінал може забезпечити Польщу однією третин від необхідного обсягу газу.

Нагадаємо, 12 жовтня колишня прем’єр-міністр Польщі Ева Копач, перебуваючи в Свіноустьє з нагоди закінчення будівництва газопорту, підкреслила, що завдяки газовому терміналу Польща буде незалежна від російського газу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh