Автоновини

Польський автожир Argon GTL 915 iS – одна з останніх та одна з найпривабливіших моделей на ринку. Відео

Що таке автожир? Це щось середнє між гелікоптером та літаком. Це невеликий літальний апарат, у якого в задній частині є пропелер із приводом, а зверху – набір лопатей без приводу. Коли гвинт штовхає літак уперед, повітря проходить через лопаті несучого гвинта, змушуючи їх обертатися і створюючи підйомну силу.

Серед переваг автожир можна відзначити те, що ними відносно легко керувати, вони можуть злітати і сідати на дуже коротких злітно-посадкових смугах, вони залишаються стійкими навіть при польоті на малих швидкостях, а оскільки вони маленькі і практично безкрилі, вони займають мало місця для зберігання .

Argon GTL 915 iS - одна из последних и одна из самых привлекательных моделей автожир представленных на рынке

2-місний літак Argon GTL 915 iS, збудований польською авіаційною фірмою Manufaktura Lotnicza, має корпус із композитного скловолокна, двигун Rotax потужністю 141 л. 180 км/год (112 миль/год). Він працює на звичайному або авіаційному бензині, 120 літрів (32 галони) якого зберігається у двох вбудованих 60-літрових паливних баках.

Зовнішні баки можуть бути додані як додаткова опція для збільшення дальності польоту. Представник компанії повідомив, що літак спалює бензин зі швидкістю від 18 до 25 літрів на годину, залежно від того, яку вагу він несе, таким чином, він може літати до шести годин на одній заправці.

Argon GTL 915 iS - одна из последних и одна из самых привлекательных моделей автожир представленных на рынке

Говорячи про вагу, повідомляється, що Argon важить 305 кг (672 фунти) і може піднімати до 295 кг (650 фунтів) пасажирів/вантажу. Стверджується, що його багажне відділення досить велике, щоб вмістити такі предмети, як ключки для гольфу, лижі, складні велосипеди або повнорозмірні валізи.

Argon GTL 915 iS доступний за індивідуальним замовленням. Залежно від конфігурації, покупці повинні заплатити від 140 000 до 180 000 євро (приблизно від 148 557 до 191 000 доларів США).

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України