Право

Польські фермери нищать техніку українських водіїв та не впускають військові вантажі. Відео

Поляки на кордоні знову блокують західні техніку для українських військових.

Також, польські протестувальники кидаються яйцями, б’ють техніку та погрожують українським водіям. Про це стало відомо зі ЗМІ.

 

Як згодом повідомив Назар Смик біля 12 год дня польська поліція на Шегині витягнула з черги 2 фури з 4 військовими вантажівками і з конвоєм везуть на інший пропускний пункт. І все таки фури вертаються на Шегині, кордон знову повністю перекритий їбаними протестувальниками.

Держприкордонслужба сьогодні зранку повідомила, що на українсько-польському кордоні продовжують блокувати всі шість напрямків.

Джерело: речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону :

“Блокування руху для вантажних засобів продовжується польськими фермерами. Це шість напрямків. Станом на ранок сукупно в чергах на всіх цих напрямках на території Польщі в бік України очікують можливості проїзду понад 2400 вантажних транспортних засобів”, – зазначив він.

За його словами, найбільша черга спостерігається у напрямку контрольних пунктів пропуску “Краківець” та “Ягодин”, де на останньому КПП пропускають вантажівки лише у напрямку України, а за минулу добу проїхали 70 транспортних засобів.

“Нагадаю про те, що “Ягодин” – це найбільший інфраструктурний напрямок де може перетинати кордон 1200-1400 вантажівок в обох напрямках. Натомість зараз пропускаються лише вантажні засоби, які слідують в Україну… Жодна вантажівка не перетинає кордон в бік Польщі, оскільки їх не пропускають”, – додав Демченко.

Він вказав, що протестувальники не блокують рух для інших категорій транспорту, зокрема легкових автомобілів та автобусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України