Польща: Реліквії Євхаристії виставлені для публічного поклоніння

Після майже 3-х місяців з того часу, коли було офіційно проголошено Євхаристійне чудо, що мало місце в парафії святого Яцека в Лєґніці (Польща), реліквія Євхаристії тепер виставлена для публічного поклоніння.

З цього моменту віруючі, які приходять до храму св. Яцека, можуть поклонитися реліквіям Євхаристії. Урочистості очолив єпископ Лєґніці – Збігнєв Кєрніковські. До святині св. Яцека прийшло понад 3000 віруючих.

Нагадуємо: 25 грудня 2013 року на Різдво, під час Святого Причастя, на підлогу храма впала освячена гостія. Відповідно процедурі у таких випадках – гостію занурили у воду в посудині і закрили в Дарохранительниці, щоби гостія розчинилася у воді. Через два тижні, 4 січня 2014 року, священики зауважили на фрагменті гостії червоне забарвлення.
Тоді єпископ Стефан Чіхи з Лєґніці створив комісію з розслідування цього явища. 10 лютого 2014 року в присутності дієцезіальної комісії – спеціалісти взяли зразки для тестування. Два незалежні медичні заклади з Вроцлава та Щеціна провели численні дослідження, серед іншого: ДНК, гістологічні, гістохімічні, мікробні і грибкові дослідження. Результат другого тесту вказав на те, що частина консекрованої гостії є тканиною людського тіла, зокрема вона належить до тканини типу серцевого м’яза в стані агонії.

10 квітня цього року, за згодою Святого Престолу, єпископ Збігнєв Кєрніковські опублікував офіційно відомість про Євхаристійне чудо. З того моменту до храму почали прибувати паломники з усього світу. Протягом 3-ох місяців до храму св. Яцека приїхало вже близько 1,5 тисячі паломників, між іншим з США, Німеччини, Шотландії та Еквадору.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh