Авторські статті

Як тільки Україна оголосить, що у нас війна з РФ, ми отримаємо всі привілеї, – полковник запасу

Західні партнери натякають владіУкраїни про необхідність визнання факту війни з Росією, про це заявив в коментарі виданню “ГОРДОН” колишній офіцер оперативного управління Генштабу ЗСУ, полковник запасу Олег Жданов.

Дотримання військовослужбовцями ЗСУ режиму тиші у рамках Мінських домовленостей завжди закінчується обстрілом з боку бойовиків, заявив колишній офіцер оперативного управління Генштабу ЗСУ, полковник запасу Олег Жданов.

“Наш президент після підписання Мінських домовленостей оголосив про одностороннє припинення вогню. Тому нам зараз пригадують його слова. Спочатку він сказав про повне припинення вогню, але після того, як ми кілька разів понесли серйозні втрати, глава держави трохи виправився, заявив, що у разі загрози життю українських військовослужбовців можна відкривати у відповідь вогонь. Сторони на Донбасі зближуються того, що у нашого президента більше немає козирів для підтримки перемоги в АТО. Тому Генштаб фактично віддає наказ на переміщення військ вперед, максимально наближаючись до лінії розмежування. Перетнути її ми не можемо, так як нас відразу звинуватять у зриві “Мінська”. При цьому пересування українських військ вперед підносять як перемоги ВСУ”, – зазначив Жданов.

За його словами, західні партнери натякають влади України про необхідність визнання факту війни з Росією.

“Взагалі, зближення сторін тактовно правильно. Чим менше нейтральна смуга, тим менше можливість для маневру диверсійно-розвідувальних груп. Але коли ЗСУ в рамках “Мінська” в односторонньому порядку припиняють вогонь, бойовики відразу стріляють по українських позиціях. Захід натякає нам: мовляв, може пора вже визнати факт війни на Донбасі? Проблема в нас. Як тільки Україна оголосить, що у нас війна з РФ, ми отримаємо всі привілеї. А мінський процес піде в небуття. Всі наші партнери говорять, що треба змінювати ситуацію, але ми фізично не можемо цього зробити”, – підкреслив Жданов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України