Війна рф проти України

Полк десантників ЗСУ отримав підкріплення: у ЗСУ розповіли про бої за Часів Яр

Спікер оперативно-стратегічного угруповання війська “Хортиця” Назар Волошин заявляє, що Часів Яр (Донецька область) перебуває під контролем ЗСУ.

Саме місто і його околиці намагаються штурмувати близько 20-25 тисяч солдатів окупаційної армії Росії, розповів він в ефірі “Суспільного” :

За його словами, на цьому напрямку воюють підрозділи 217-го парашутно-десантного полку 98-ї повітряно-десантної дивізії Повітряно-десантних сил РФ.

“Це десь 20-25 тисяч російських військовослужбовців намагаються штурмувати Часів Яр і околиці населених пунктів біля нього”, – розповів Волошин.

Речник ОСУВ “Хортиця” наголосив, що окупаційні війська Росії не полишають спроб захопити місто, незважаючи на втрати в живій силі та техніці. Однак Часів Яр контролюють українські військові.

Волошин додав, що ворог постійно штурмує позиції ЗСУ, однак не закріплюється і відходить.

“Вони проводять штурми без закріплення на позиціях. Тобто вони поштурмували і повернулися назад. Це противник проводить як розвідку, вираховує місця, де може бути слабке місце, де вдарити. Але Сили оборони завдають нищівних ударів”, – резюмував Назар Волошин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України