Полк «Азов» вимагає не допустити знищення заводу «АТЕК». Фото

  Добровольчий полк «АЗОВ» звернувся із заявою української влади, зокрема до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Державної фіскальної служби України, Генерального прокурора України.

Українські військові вимагають не допустити передачі заводу «АТЕК» представникам злочинних угрупувань старого режиму, зокрема остаточного знищення заводу.

Про це заявили у прес-центрі батальйону спеціального призначення «Азов», передає Корупція.інфо

«У представників Держави є шанс врятувати залишки заводу для військових потреб. Таке рішення залежить виключно від рівня чесності й патріотизму представників Держави, яку ми відстоювали на Майдані і за яку готові гинути зараз», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у добровольчому полку «АЗОВ» зауважують, що бійці здійснюють ремонт і модернізацію військової техніки на заводі «АТЕК» на цілком законних підставах та із дотриманням усіх вимог закону. Допомагають українським військовим робітники заводу.

«Разом з нами – робітники заводу, тисячі українських патріотів. Фінансує відновлення заводу і виробництва наш народ. Закликаємо державних службовців – відмовтесь від хабарів! Не укладайте «мирові угоди» з бандитами! Станьте на захист державних інтересів! Підтримайте добровольців, армію і народ!» – наголошують бійці полку «Азов».

Крім того, підкреслюється, що у війні проти російських окупантів військова техніка наразі дуже потрібна.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh