Новини з Австрії

Політики в Австрії відмовляються від нових коронавірусних обмежень

В даний час в Австрії налічується 6427 активних випадків коронавируса (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 28,3. Видужало 633 826. У лікарнях перебуває 81 людина, 30 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронаввруса склало 10 523. Вакцинувалося 5183408 чоловік (65,60%). 52,90% населення Австрії вже має повний захист.

В даний час політики відмовляються від подальших обмежень по стримування коронавіруса

Після зустрічі робочої групи CoV з представниками міністерств і країн в четвер вдень Міністерство охорони здоров’я повідомило, що ситуація поки тільки відстежується і оцінюється. Обмін думками з можливими надалі кроками буде продовжено. Нові послаблення і заходи, які вже були заплановані, діють з учорашнього дня.

Тільки в Бургенланді ситуація залишається стабільною, в інших федеральних землях кількість інфекцій збільшується. Що стосується семиденної захворюваності з поправкою на ризик, то Зальцбург вже повернувся в червону зону, що представляє собою дуже високий ризик зараження. Про це йдеться в робочому документі світлофорної комісії, опублікування в четвер вдень. У жовтій зоні, до якої відносяться Відень і Форарльберг, середній ризик. Інша частина країни жовто-зелена, тому ризик невеликий.

За останній тиждень половина всіх нових випадків зараження – рівно 49,7 відсотка – коронавіруса торкнулося людей у ​​віці до 25 років. Безумовно, найвища 7-денна захворюваність (інфекції на 100 000 жителів) була виявлена ​​в групі від 15 до 24 років – 99,3%. Середній вік вперше інфікованого склав 29,6 року. У минулому році середній вік становив 37 років. Хоча на початку пандемія віруса вражала в першу чергу людей похилого віку і представляла небезпеку для них, в даний час ця група населення практично не відіграє ролі в нових інфекціях CoV.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України