Вакарчук і Зеленський дихають у спину опозиції

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати соціологічного дослідження щодо переваг українців під час найближчих президентських виборів. Лідером рейтингу опинилася Юлія Тимошенко, яка очолила рейтинг, отримавши 9% підтримки від загального числа опитаних респондентів. На думку українського політтехнолога Віктора Уколова, такий результат – це не успіх Тимошенко, а швидше гірка поразку.

За словами Уколова, в 2009 році на четвертому році президентства Ющенка, рейтинг Тимошенко був 18%, а Ющенка – 2%. Тоді розрив між головним опозиціонером і на той час діючим президентом був більше 16%. Тим не менш, це не допомогло Тимошенко перемогти. Сьогодні Тимошенко випереджає Порошенка трохи більше, ніж на 3%, при тому, що до виборів ще рік.

Політтехнолог зазначає, що несподівано величезні рейтинги шоу-менів Вакарчука і Зеленського, які граються в політику, лише підтверджують той факт, що народ остаточно розчарувався в опозиції. І Зеленський, і Вакарчук буквально наступають на п’яти маститим українським опозиціонерам. Віктор Уколов підкреслює, що підсумок виборів-2019 вирішать не ті, хто вже сьогодні визначився зі своїм кандидатом, а ті, хто ще думає. Таких на сьогодні майже 47%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh