Авторські статтіПолітика

Вакарчук і Зеленський дихають у спину опозиції

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати соціологічного дослідження щодо переваг українців під час найближчих президентських виборів. Лідером рейтингу опинилася Юлія Тимошенко, яка очолила рейтинг, отримавши 9% підтримки від загального числа опитаних респондентів. На думку українського політтехнолога Віктора Уколова, такий результат – це не успіх Тимошенко, а швидше гірка поразку.

За словами Уколова, в 2009 році на четвертому році президентства Ющенка, рейтинг Тимошенко був 18%, а Ющенка – 2%. Тоді розрив між головним опозиціонером і на той час діючим президентом був більше 16%. Тим не менш, це не допомогло Тимошенко перемогти. Сьогодні Тимошенко випереджає Порошенка трохи більше, ніж на 3%, при тому, що до виборів ще рік.

Політтехнолог зазначає, що несподівано величезні рейтинги шоу-менів Вакарчука і Зеленського, які граються в політику, лише підтверджують той факт, що народ остаточно розчарувався в опозиції. І Зеленський, і Вакарчук буквально наступають на п’яти маститим українським опозиціонерам. Віктор Уколов підкреслює, що підсумок виборів-2019 вирішать не ті, хто вже сьогодні визначився зі своїм кандидатом, а ті, хто ще думає. Таких на сьогодні майже 47%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.