Право

Поліція затримала вбивцю, який сьогодні розстріляв п’ятеро людей у Дніпрі

Поліція вранці 27 січня затримала Артема Рябчука, який розстріляв нацгвардійців. За даними ЗМІ, при ньому була зброя

Деталі розкрив глава МВС України Денис Монастирський. Він наголосив, що нацгвардієць нестиме найсуворішу відповідальність, передбачену законом.

По перше, приношу свої глибокі співчуття рідним та близьким загиблих від дій військовослужбовця НГУ Артема Рябчука. На цей час загиблими є 5 осіб, в тому числі жінка та ще 5 осіб є пораненими. За їх життя борються лікарі, – повідомив Денис Монастриський.

Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом.

За наказом Дениса монастирського буде створена комісія по виченню обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег.

Також будуть вивчатися обставини проходження Артемом Рябчуком військово медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.

Після вивчення умов та обставин що призвели до трагедії будуть зроблені висновки. В тому числі кадрові.

Впевнений що нам треба провести ґрунтовний аналіз того, як в країні побудована строкова військова служба, які її переваги та недоліки і що потрібно кардинально змінювати, – повідомив Денис Монастриський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України