Новини з Австрії

Поліцейська операція у Відні: «вартові моралі» побили кількох людей

У вівторок віденській поліції довелося врегулювати сімейну суперечку в районі Відень-Хітцінгу. Декілька чоловіків побили двох жінок, дитину та 18-річного хлопця за порушення “релігійних законів”.

Вранці 14 грудня 2021 поліцейські з ділянки Am Schöpfwerk були викликані в квартиру через передбачуване пограбування. Поліція помітила зламані балконні двері та зустріла у квартирі кілька людей, які голосно кричали. Виявилося, що це був конфлікт у чеченській родині. Поліція видала загалом одинадцять заборон на наближення, трьох чоловіків було затримано, а ще на двох склали протоколи. Серед іншого чоловіки побили 23-річну жінку за “порушення релігійних законів”. У бійці постраждала і півторарічна дитина.

23-річна дівчина розповіла поліції, що її 18-річний брат повідомив їй телефоном, що 28-річний чоловік сестри (громадянин рф) зараз прийде, щоб її побити. Щоб потрапити до квартири, він вибив вікно на балконні двері. Коли приїхала поліція, вони виявили безліч людей – крім 23-річної дівчини та її друга, усю сім’ю, включаючи двох дітей.

Поліція викликала підкріплення через велику кількість людей

Потім поліцейські просторово розділили людей та змогли опитати жінок у вітальні. 23-річна зазнавала словесних образ, а іноді й ударів з боку п’яти чоловіків (усі громадяни рф) з їхньої родини. Зять напав не лише на неї, а й на свою дружину, бо, за даними поліції, він вважав, що вона мала стосунки з хлопцем 23-річної дівчини. Жінка сказала, що чоловік уже кілька разів виявляв до неї насильство. Півторарічного хлопчика також вдарили кулаком по голові.

Дві сестри, маленький хлопчик та 18-річний брат постраждали і про них подбала професійна служба порятунку Відня. Пізніше їх доправили до лікарні. За словами представника поліції Маркуса Діттріха, численні заборони на наближення виправдані тим, що вони поширюються на кількох людей на різні адреси.

За матеріалами: https://www.polizei.gv.at/, https://www.oe24.at/.
Фото: ©APA/BARBARA GINDL

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України