Авторські статті

Політолог: «Зима може бути неважкою, але Київ цей варіант не розглядає»

Раніше представник президента України Андрій Герус заявив про непросту ситуацію із запасами газу і заявив, що майбутня зима буде важкою. Як повідомляє Голос українською з посиланням на радіо Супутник, політолог Андрій Суздальцев прокоментував заяву Геруса і підкреслив, що в Києві не бачать найпростіший спосіб вирішення проблеми.

За його словами, Київ навіть не розглядає дуже простий варіант. Суздальцев зазначив, що багато експертів вже неодноразово заявляли, що наявних запасів може вистачити на всю зиму, крім того, енергетичні ризики можна виключити, якщо влада України зважаться на конструктивний діалог з Росією. Фахівець упевнений, що російська сторона піде на переговори, в результаті чого Київ може добитися нормальних цін і вигідного договором. Але українська влада за якимось дивним причин не хоче бачити  «просте рішення» такого гострого питання.

Нагадаємо, що раніше Герус заявляв, що теплогенеруючі компанії України повинні тримати на складах достатній запас вугілля. Представник президента впевнений, що запаси допоможуть подолати проблеми, пов’язані з суперечками, що виникли між українською і російською сторонами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України