Політолог: Великобританія і США ніколи не підключатися до «нормандскому формату»

В майбутньому «нормандський формат» не зазнає ніяких змін, як би того не хотів президент України Володимир Зеленський. Як повідомляє Голос українською  така заява пролунала від політолога Данила Богатирьова. Він підкреслив, що Зеленський хоче підключення Великобританії і США до цього формату, проте у перспективи таке неможливо.

«У нас покладаються якісь надії на переговори безпосередньо між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним. Альо поки ще нічого не ясно. Я думаю, на жаль, ми ще дуже далекі до завершення конфлікту», – заявивши Богатирьов. Також він підкреслив, що зараз США і Британія точно не можуть приєднатися до формату. У Вашингтоні лунають різні заяви про підключення, а Лондон не зробить цього точно, оскільки зараз у Великобританії назріває серйозна проблема – вихід країни з Євросоюзу.

Також політолог вказав на те, що Великобританія і США не приєднаються до нормандскому формату ще й з причини того, що він обумовлений Мінськими домовленостями. Мова йде про переговори учасників і гарантів цих домовленостей, а Лондон і Вашингтон не мають до цього відношення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh