Авторські статті

Політолог: вчора у Шустера Єрмак анонсував створення «Центру протидії пропаганди»

Глава Офісу президента Андрій Єрмак Єрмак вчора у Савіка Шустера відповідав на пряме запитання, чи була спецоперація по «вагнерівцям» і чи дійсно її провалили?

Як виявилося, це просто «українські спецслужби давно документували осіб, причетних до вбивства українців на Донбасі», а ті, хто злив дані про операції та її провал, просто переплутали збір даних з підготовкою затримання: «Саме факти цього документування були злиті в ЗМІ. Така версія Єрмака. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог і блогер Олексій Голобуцький.

Він зазначає, якщо говорити прямо, то Єрмак у Шустера відверто брехав в очі українцям. Інакше пояснити зміст публічних заяв Єрмака неймовірно складно, якщо не сказати, що це взагалі неможливо. Але це теж корисно розуміти, що влада пішла шляхом прямого заперечення реальності. І натяки на проголошення всіх причетних до викриття кримінальних історій всередині влади, «агентами московських спецслужб», теж варто мати на увазі. «Центр протидії пропаганди» – теж досить знакова «ідея». Ймовірно, всередині ОП дозріває ініціатива по створенню «міністерства правди» і впровадження механізму репресій по відношенню до всіх, хто публікує небажану інформацію. «Можливо, це параноя, але я бачу дуже виразні ознаки диктатури в занадто багатьох застереженнях, ініціативах, кроках цієї влади. Або хтось вірить, що щиро і радісно проросійська команда «Кварталу 95» дійсно вміє розпізнавати кремлівську пропаганду? », – пише політолог.

Голобуцький підкреслює, може хтось вірить, що влада вольовим рішенням прикриє медведчуківські телеканали, за якими ця пропаганда вливається в голови українців цілодобово? Заборонить «ОТЗЖ» і Партію Шарія? Значно ймовірніше, що об’єктом переслідування «Центру протидії пропаганді» стане той же Бутусов, який першим розповів про провал спецоперації по «вагнерівцям».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.