Політолог: вчора у Шустера Єрмак анонсував створення «Центру протидії пропаганди»

Глава Офісу президента Андрій Єрмак Єрмак вчора у Савіка Шустера відповідав на пряме запитання, чи була спецоперація по «вагнерівцям» і чи дійсно її провалили?

Як виявилося, це просто «українські спецслужби давно документували осіб, причетних до вбивства українців на Донбасі», а ті, хто злив дані про операції та її провал, просто переплутали збір даних з підготовкою затримання: «Саме факти цього документування були злиті в ЗМІ. Така версія Єрмака. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог і блогер Олексій Голобуцький.

Він зазначає, якщо говорити прямо, то Єрмак у Шустера відверто брехав в очі українцям. Інакше пояснити зміст публічних заяв Єрмака неймовірно складно, якщо не сказати, що це взагалі неможливо. Але це теж корисно розуміти, що влада пішла шляхом прямого заперечення реальності. І натяки на проголошення всіх причетних до викриття кримінальних історій всередині влади, «агентами московських спецслужб», теж варто мати на увазі. «Центр протидії пропаганди» – теж досить знакова «ідея». Ймовірно, всередині ОП дозріває ініціатива по створенню «міністерства правди» і впровадження механізму репресій по відношенню до всіх, хто публікує небажану інформацію. «Можливо, це параноя, але я бачу дуже виразні ознаки диктатури в занадто багатьох застереженнях, ініціативах, кроках цієї влади. Або хтось вірить, що щиро і радісно проросійська команда «Кварталу 95» дійсно вміє розпізнавати кремлівську пропаганду? », – пише політолог.

Голобуцький підкреслює, може хтось вірить, що влада вольовим рішенням прикриє медведчуківські телеканали, за якими ця пропаганда вливається в голови українців цілодобово? Заборонить «ОТЗЖ» і Партію Шарія? Значно ймовірніше, що об’єктом переслідування «Центру протидії пропаганді» стане той же Бутусов, який першим розповів про провал спецоперації по «вагнерівцям».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh