Політолог: тільки уявіть, що було б з Порошенком, якщо б він запропонував вивести з України американських інструкторів

Як відомо, глава Комітету Верховної Ради з зовнішньої політики, нардеп від «Слуги народу» Богдан Яременко в інтерв’ю одному зі ЗМІ заявивши про намір Офісу президента запропонувати американським інструкторам покинути територію Україну, щоб не провокувати Москву. У цьому зв’язку стає дуже цікаво одне – якщо б хтось з команди Порошенко почав розповідати про виведення американських інструкторів в контексті врегулювання на Донбасі, то щоб почав говорити пан Яременко, який тоді був у жорстокій опозиції до всього, що йшло з АП у 2014-19 роках? Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише політолог Микола Белесков.

Він зазначає, на тлі асиметрії наших силових ресурсів такої формули, як пропонує пан Яременко, і близько не може бути – діалог Україна-РФ не може бути діалогом рівних. Та й кількість американських інструкторів в десятки разів менше, ніж заблукали в Україні, російських добровольців.

Політолог наголошує, зрештою, за такою формулою можна дійти до всіляких типу обмінів територіальної цілісності на Донбасі на позаблоковість України. Саме ефективно засіб вибудовування довіра.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh