Авторські статті

Політолог: тільки уявіть, що було б з Порошенком, якщо б він запропонував вивести з України американських інструкторів

Як відомо, глава Комітету Верховної Ради з зовнішньої політики, нардеп від «Слуги народу» Богдан Яременко в інтерв’ю одному зі ЗМІ заявивши про намір Офісу президента запропонувати американським інструкторам покинути територію Україну, щоб не провокувати Москву. У цьому зв’язку стає дуже цікаво одне – якщо б хтось з команди Порошенко почав розповідати про виведення американських інструкторів в контексті врегулювання на Донбасі, то щоб почав говорити пан Яременко, який тоді був у жорстокій опозиції до всього, що йшло з АП у 2014-19 роках? Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише політолог Микола Белесков.

Він зазначає, на тлі асиметрії наших силових ресурсів такої формули, як пропонує пан Яременко, і близько не може бути – діалог Україна-РФ не може бути діалогом рівних. Та й кількість американських інструкторів в десятки разів менше, ніж заблукали в Україні, російських добровольців.

Політолог наголошує, зрештою, за такою формулою можна дійти до всіляких типу обмінів територіальної цілісності на Донбасі на позаблоковість України. Саме ефективно засіб вибудовування довіра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України