Авторські статті

Сьогодні Пучдемон, ще раніше Добкін, – Чорновіл про зустріч Тимошенко з друзями Росії

Вчора в Женеві Юлія Тимошенко зустрілася з лідером каталонських сепаратистів, якого відкрито підтримує з РФ, Карлосом Пучдемоном. Віталися, як найкращі друзі. Бажали один одному успіхів і перемог. Пучдемон сам публічно заявив про зустріч, очевидно, цим підставивши свою співрозмовницю, а ще побажав їй перемоги на президентських виборах. Особливу пікантність всьому цьому додає вчорашнє повідомлення російських ЗМІ про те, що Каталонія розраховує на поради РФ у майбутньому своєї незалежності. Про це у своєму блозі пише український політолог Тарас Чорновіл.

Він зазначає, що це вже важко назвати випадковим збігом, як нам намагалися пояснити фото після розмови Тимошенко з російським послом в Мюнхені. Тарас Чорновіл зазначає, що у нього, у зв’язку з цим виникають два питання: це побажання від Пучдемона для Тимошенко успіхів у президентських виборах і є результат тих «порад РФ», або навпаки, саме Тимошенко приїхала передати лідера сепаратистів ці «поради, які будуть корисними» від Москви.

Тарас Чорновіл пише, одного питання: чи не забагато таких зустрічей і не надмірної чі стає тенденція? Сьогодні підтримуваний Москвою лідер каталонських сепаратистів, який сіє атмосферу євроскептицизму і намагається внести нестабільність і протистояння в ЄС. Рівно місяць тому на Турівській лідер «Батьківщини» радо приймає одного з найнахабніших українофобів Червоненко разом з кремлівським політтехнологом Грановським. Ще перед тим разом з Грановським у тієї самий офіс приходити інший україноненавистник Михайло Добкін. Влітку Тимошенко запідозрили в контактах і переговорах з відомими діячами Новинським і Хорошковським, і партнером Новинського грецьким мільярдером Рестисом. А свого часу колишня соратниця Тимошенко Савченко заявила, що лідер «Батьківщини» зустрічалася в гарячі місяці війни, коли сотнями гинули українці, з терористом і керівником так званої ДНР Захарченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України