Політолог: Семочко – це проба пера, ближче до виборів будуть нові провокації Кремля

Досить часто буває, що якась з ефірних тем продовжує обговорюватися учасниками програми вже після ефіру. Особливо, якщо ця тема стосується конкретних персоналій. При цьому, у публічних обговореннях, звичайно ж, штампів набагато менше, хоча, все ж, є. Між тим, часто логіка «зради-перемоги» дуже спрощує і політизує розуміння ситуації. Про це у своєму блозі пише політолог Олеся Яхно.

Вона зазначає, що першим на думку спадає приклад з першим заступником глави Служби зовнішньої розвідки України Сергієм Семочко. З одного боку, в публічній площині прозвучали серйозні звинувачення на його адресу. З іншого боку, є заява Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемільова, тому що Семочко теж з Криму, про те, що звинувачення проти Семочко висунуті заради піару. Джемілєв також заявив, що знайомий особисто з Семочко і знає його як патріота своєї країни», і вважає, що «кожне слово, сказане в якості звинувачень, необхідно оцінювати з точки зору шкоди для держави».

За словами політолога, цей приклад згадала, бо є підозри, що подібних прецедентів ближче до виборів ставатиме більше. Олеся Яхно зазначає, що спочатку було не дуже зрозуміло, навіщо Семочко після звинувачень став щось пояснювати в ефірі – розслідування, котре проводитися за фактом звинувачень, і судовий позов, який Семочко подавши проти журналістів-розслідувачів, по ідеї, роз’яснить ситуацію. Але що, якщо виявиться, що «попадання» в публічний простір інформації, що дискредитує Семочко, було спрямоване не тільки на ті, щоб не допустити його призначення на посаду голови СЗР України, але і, як припустив Джемілєв, на внутрішню дестабілізацію, з тим, щоб дезорганізувати діяльність українських спецслужб? Це вже друге питання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh