Певні політики в Україні свідомо маніпулюють ціною на газ заради збільшення рейтингу – Сазонов

Сьогодні практично щодня з’являється все нова і нова спекуляція на тему дешевого українського газу. Напередодні виборів всі розуміють, що це дуже хороша тема, яка завжди була цікава простому люду. За словами українського політолога і блогера Кирила Сазонова, спекуляції-це одне, а розставляти все на свої місця все одно треба.

Політолог відзначає, що газ в українських надрах дійсно є. І вугілля, нафту і теж. Це все наше, але ми не можемо самі добувати ці ресурси. По газу розробка свердловини умовно 15 мільйонів доларів. Кирило Сазонов зазначає, що особисто у нього стільки немає. По вугіллю ще дорожче. Але це наші надра і ми можемо продати комусь право на видобуток. Головне, вгадати з ціною. Продешевити шкода. Поставимо занадто дорого – не куплять, але в цей момент вирішуємо ми – як оцінити і за скільки продати. Це називається рента. Наші гроші в бюджет за право комусь добувати наш газ. – Ми отримуємо гроші один раз.

Сазонов зазначає, розповідати потім за яку ціну продавати цей газ ми вже не можемо. Ми свої гроші отримали вже за продаж права видобутку. А далі ця компанія буде нам платити, добувати газ і продавати його за скільки зможе. І це вже не наша справа. Ми власники і беремо свою ренту. Далі це бізнес орендаря. Так що не треба слухати спекулянтів з їх казками про український газ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh