Авторські статті

Путін знайде наступника, а для вибере собі нову посаду після виборів у 2024 році

Після цього терміну, який завершитися в 2024 році, російський лідер Володимир Путін знайде собі наступника, проте сам не залишить політику і посяде нову посаду. Така думка прозвучала від російського політолога Станіслава Бєлковського.

«Змінюється Конституція РФ, остаточно знімається обмеження за кількістю допустимих президентських термінів поспіль. Тоді ВВП легально залишиться. Поки що такий план виглядає сумнівно. Адже він надмірно демонстративний, чого пан Путін ніколи не любив. До того ж кандидат-2024 винен буде пожинати плоди нинішніх непопулярних реформ (нові податки, підвищення пенсійного віку тощо). Треба це Путіну? Він навряд чи прагне до посилення свого публічно-політичного стресу», – заявив експерт, зазначаючи, що мова йде про один сценарій.

В інших сценаріях Путін залишить посаду президента, однак вибере для себе щось нове, наприклад, очолить Держраду або ж знову стане прем’єр-міністром, який володіє розширеними повноваженнями. «Росія стає парламентською республікою, і Путін з президентського крісла переїжджає в прем’єрське разом з більшістю нинішніх повноважень», – додав експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.