Авторські статті

Путін продовжить ескалацію в Україні через те, що Захід не підтримав його умови

Росія влаштувала інцидент в Керченській протоці і за фактом анексувала Азовське море, створивши передумови для захоплення великої частини узбережжя України. Така заява пролунала від російського політолога Андрея Піонтковського.

«Вперше Кремль вчинив акт агресії проти України, не прикриваючись жодними «іхтамнєтами» або «зеленими чоловічками», а відкрито, на очах всього світу, під прапором Російської Федерації. Захід серйозно поставився до того, що сталося. Настільки серйозно, що протягом трьох-чотирьох днів не міг виробити чіткої консолідованої позиції», – підкреслив експерт. Також Піонтковський зазначив, що президент США Дональд Трамп і глави деяких європейських країн спочатку хотіли проігнорувати інцидент в Керченській протоці, і в Росії дуже раділи цій новині.

Політолог нагадав, що спочатку президент США ще планував переговори з Путіним в Аргентині, а пізніше різко змінив свою позицію, після чого ряд європейських країн приєднався до офіційних заяв Вашингтона. «Це хороша новина. Для України. Для Росії. Для світу. Вражений – в тому числі і особисто Путін в осяжному майбутньому піде на такий крок загострення військово-політичної обстановки. Це погана новина», – додав політолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України