Політолог: придивіться уважніше до цих шанувальникам культу «23 лютого» – більшість з них просто мазохісти

Політолог і блозі Олексій Голобуцький у своєму блозі пише про те, що сьогодні у соцмережі прямо якесь нашестя привітань з 23 лютого, хоча офіційно в Україні в цей день ніякого свята немає. За словами політолога, в мережі побачив, як один хлопець вітає і себе та інших з «23 лютого», хоча за віком міг служити в радянській армії хіба що років в 12-13. Інший так пише, ніби з хвилини на хвилину чекає патріотичного патруля в складі Бандери-Шухевича, який і поведінки цього «воїна» старого на розстріл.

За словами Голобуцького, жінки, що несуть про «справжніх чоловіків» окремо дивують. При цьому з дитинства пригадуються історії, як вони або їх матері ноги готові були ламати, липовим енурезом зганьбити своїх «чоловіків», аби ті не потрапили в Афган.

«В принципі, дійсно начхати, хто там і від чого фанатіє. Ми вільна країна. До речі, абсолютно не очевидно, що саме до таких вісь до перших звернуться в разі чого окупаційні влади», – написав політолог. Він додає, потрібно просто придивитися уважніше до цих шанувальникам культу «23 лютого» – і стане видно, що більшість з них просто латентні або явні мазохісти.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh