Авторські статті

Політолог: придивіться уважніше до цих шанувальникам культу «23 лютого» – більшість з них просто мазохісти

Політолог і блозі Олексій Голобуцький у своєму блозі пише про те, що сьогодні у соцмережі прямо якесь нашестя привітань з 23 лютого, хоча офіційно в Україні в цей день ніякого свята немає. За словами політолога, в мережі побачив, як один хлопець вітає і себе та інших з «23 лютого», хоча за віком міг служити в радянській армії хіба що років в 12-13. Інший так пише, ніби з хвилини на хвилину чекає патріотичного патруля в складі Бандери-Шухевича, який і поведінки цього «воїна» старого на розстріл.

За словами Голобуцького, жінки, що несуть про «справжніх чоловіків» окремо дивують. При цьому з дитинства пригадуються історії, як вони або їх матері ноги готові були ламати, липовим енурезом зганьбити своїх «чоловіків», аби ті не потрапили в Афган.

«В принципі, дійсно начхати, хто там і від чого фанатіє. Ми вільна країна. До речі, абсолютно не очевидно, що саме до таких вісь до перших звернуться в разі чого окупаційні влади», – написав політолог. Він додає, потрібно просто придивитися уважніше до цих шанувальникам культу «23 лютого» – і стане видно, що більшість з них просто латентні або явні мазохісти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України