Авторські статті

Політолог: «Порошенко став ультраправим, але у нього серйозна конкуренція»

5 років президентства Петра Порошенка зробили з нього головного націоналіста України, джерела українізації і всього іншого, тому на парламентських виборах поки ще поважному главі держави доведеться підгортати тільки 16% праворадикального електорату, який голосував за нього в першому турі президентських виборів.

Така думка прозвучала від політолога Кирила Молчанова. Він заявив, що адміністративного ресурсу у гаранта більше немає, до того ж, серед ультраправих своя конкуренція, і невідомо, наскільки успішною буде стратегія Порошенко. Політолог вважає, що Порошенку буде конкурувати Віталій Кличко і Володимир Гройсман, а також Радикальна партія, «Нацкорпус» і «Свобода». «Все, що обробляв Порошенко в останні роки перетворилося у вузький шматок пирога, який буде ділитися на багато бажаючих його вкусити», – вважає політолог.

За його словами, парламентські вибори дуже вигідні саме Петру Порошенку, оскільки він розраховує увійти у Верховну Раду завдяки своїй президентській кампанії. Однак Молчанов вважає, що команда Порошенка сильно помиляється в тому, що їм вдасться наростити рейтинг до осені цього року. Політолог не виключив, що через кілька місяців Порошенко розгубить навіть свої 16%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України