Політолог пояснив, чому необхідно заборонити імпорт російського електрики

Українська влада має ввести заборону на імпорт російської електроенергії, а ще запровадити квоти на імпорт інших товарів. Як передає наш сайт, про це заявив в інтерв’ю телеканалу «Україна 24» політолог Кирило Сазонов.

«Щодо промисловості, то всі країни, і США, І Європа, і Китай, прийшли до висновку, що потрібно всіляко захищати свого виробника, створювати робочі місця, податкову базу. На сьогоднішній день зовсім не час для гасла «більше імпорту». Це стосується багатьох галузей – закупівля вугілля та електроенергії у Росії чи є за нашим гірникам, за нашим енергетикам, за нашим робочим місцям, податків, внесків до Пенсійного фонду», – зазначив політолог. В якості прикладу він згадав хімічну промисловість, яка показала зростання після заборони імпорту добрив з Росії.

«Після того, як рік тому заборонила імпорт добрив з Росії, українська хімічна промисловість показала зростання на тлі загального падіння, що призвело до появи робочих місць, податків, запрацювали підприємства, в тому числі державні, такі як Одеський припортовий завод. Однак Росія пішла на імпорт зі своїми дешевими добривами, щоб змусити Україну згорнути виробництво. І лобісти тепер ведуть справжню війну за збереження цих потоків великих трейдерів», – заявив Сазонов.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh