Авторські статті

Політолог пояснив, чому необхідно заборонити імпорт російського електрики

Українська влада має ввести заборону на імпорт російської електроенергії, а ще запровадити квоти на імпорт інших товарів. Як передає наш сайт, про це заявив в інтерв’ю телеканалу «Україна 24» політолог Кирило Сазонов.

«Щодо промисловості, то всі країни, і США, І Європа, і Китай, прийшли до висновку, що потрібно всіляко захищати свого виробника, створювати робочі місця, податкову базу. На сьогоднішній день зовсім не час для гасла «більше імпорту». Це стосується багатьох галузей – закупівля вугілля та електроенергії у Росії чи є за нашим гірникам, за нашим енергетикам, за нашим робочим місцям, податків, внесків до Пенсійного фонду», – зазначив політолог. В якості прикладу він згадав хімічну промисловість, яка показала зростання після заборони імпорту добрив з Росії.

«Після того, як рік тому заборонила імпорт добрив з Росії, українська хімічна промисловість показала зростання на тлі загального падіння, що призвело до появи робочих місць, податків, запрацювали підприємства, в тому числі державні, такі як Одеський припортовий завод. Однак Росія пішла на імпорт зі своїми дешевими добривами, щоб змусити Україну згорнути виробництво. І лобісти тепер ведуть справжню війну за збереження цих потоків великих трейдерів», – заявив Сазонов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України