Політика

Україна наближається до «самоліквідації», – Тимошенко

Монолог Юлії Тимошенко на каналі NewsOne, який, за словами Андерса Аслунда, купив Віктор Медведчук, озвучені тези і лояльний склад учасників підтвердили попередні припущення щодо проросійських елементів курсом Тимошенко. Перерахую кілька.Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловила політолог Олеся Яхно.

Вона зазначає, що першим запамяталася теза Тимошенко про те, що Україна наближається до «самоліквідації». Вже який рік ми чуємо від представників РФ, що «Україна ось-ось розвалиться». Також прозвучала теза про «зовнішнє управління». Так недалеко і до фрази російської пропаганди про «американських кураторів». Цитата Тимошенко з ефіру «Революція, яка принесла величезні жертовні втрати для України і закінчилася війною» – це взагалі класика російської пропаганди. Тези про рух до прямої демократії – це вдосконалена версія того, що пропонувала Надія Савченко – даєш Народну Раду, обрання депутатів через лотерею, кожен може написати Конституцію і так далі. Всі ці ініціативи спрямовані або на створення ілюзії причетності громадян, або на ослаблення державності, мета нав’язуваної федералізації – та ж.

Олеся Яхно зазначає, що фраза одного провідного російського федерального телеканалу про те, що «до нас у студію випадково додзвонився Віктор Медведчук» стала шедевральною. Схоже, що тези Медведчука перекочували не тільки на окремі українські телеканалі, але і в мовленні окремих політиків. Якщо ж це просто підігравання з метою розширення електорату – то це тільки підтверджує думку про те, що особисті політичні інтереси цього політика – вище державних.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.