Україна наближається до «самоліквідації», – Тимошенко

Монолог Юлії Тимошенко на каналі NewsOne, який, за словами Андерса Аслунда, купив Віктор Медведчук, озвучені тези і лояльний склад учасників підтвердили попередні припущення щодо проросійських елементів курсом Тимошенко. Перерахую кілька.Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловила політолог Олеся Яхно.

Вона зазначає, що першим запамяталася теза Тимошенко про те, що Україна наближається до «самоліквідації». Вже який рік ми чуємо від представників РФ, що «Україна ось-ось розвалиться». Також прозвучала теза про «зовнішнє управління». Так недалеко і до фрази російської пропаганди про «американських кураторів». Цитата Тимошенко з ефіру «Революція, яка принесла величезні жертовні втрати для України і закінчилася війною» – це взагалі класика російської пропаганди. Тези про рух до прямої демократії – це вдосконалена версія того, що пропонувала Надія Савченко – даєш Народну Раду, обрання депутатів через лотерею, кожен може написати Конституцію і так далі. Всі ці ініціативи спрямовані або на створення ілюзії причетності громадян, або на ослаблення державності, мета нав’язуваної федералізації – та ж.

Олеся Яхно зазначає, що фраза одного провідного російського федерального телеканалу про те, що «до нас у студію випадково додзвонився Віктор Медведчук» стала шедевральною. Схоже, що тези Медведчука перекочували не тільки на окремі українські телеканалі, але і в мовленні окремих політиків. Якщо ж це просто підігравання з метою розширення електорату – то це тільки підтверджує думку про те, що особисті політичні інтереси цього політика – вище державних.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh