Політолог: Кремль порушує угоду про розведення, і армія ДНР збирається висуватися вперед

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що кремль явно не збирається виконувати угоду про розведення сил на Донбасі. За словами політолога, армія самопроголошеної ДНР збирається висуватися вперед, і спостерігачі СММ ОБСЄ вже зафіксували будівельні і земляні роботи в районі Петровського, повідомляє наш сайт.

Сазонов підкреслив, що Володимирові Путіну явно не вигідно зниження градусу напруги на Донбасі. Тому Кремль, запустивши перед цим кілька пробних куль в ООН і в Мінську, а також побачивши середній палець, який показали Київ і Брюссель, вирішив перейти до ескалації. Це хороший урок для прихильників примирення з Росією.

Потрібно, нарешті, зрозуміти, що тут явно не працює тактика «маленьких кроків у напрямку світу», так само як і марення Сергія Сивохо, закликає миритися з Донеччиною. Ніякого конфлікту між Україною і Донеччиною насправді немає, а є українські території, окуповані в результаті російської агресії. Причому, з доброї волі Російська Федерація явно не збирається йти звідти.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh