Авторські статті

Політолог: Кремль порушує угоду про розведення, і армія ДНР збирається висуватися вперед

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що кремль явно не збирається виконувати угоду про розведення сил на Донбасі. За словами політолога, армія самопроголошеної ДНР збирається висуватися вперед, і спостерігачі СММ ОБСЄ вже зафіксували будівельні і земляні роботи в районі Петровського, повідомляє наш сайт.

Сазонов підкреслив, що Володимирові Путіну явно не вигідно зниження градусу напруги на Донбасі. Тому Кремль, запустивши перед цим кілька пробних куль в ООН і в Мінську, а також побачивши середній палець, який показали Київ і Брюссель, вирішив перейти до ескалації. Це хороший урок для прихильників примирення з Росією.

Потрібно, нарешті, зрозуміти, що тут явно не працює тактика «маленьких кроків у напрямку світу», так само як і марення Сергія Сивохо, закликає миритися з Донеччиною. Ніякого конфлікту між Україною і Донеччиною насправді немає, а є українські території, окуповані в результаті російської агресії. Причому, з доброї волі Російська Федерація явно не збирається йти звідти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України