Авторські статті

Політолог: атака поліції ФОП-ів під стелою дуже сильно нагадувала «зачистку під ялинку Януковича» – Тарас Чорновіл

Як інформує наш сайт, політолог Тарас Чорновіл пише на своїй сторінці в Facebook, з одного боку, те, що сьогодні відбувалося в центрі столиці – це ще не Майдан. У них немає великої мети, високої ідеї, стратегії і тактики боротьби. Але з іншого боку – це вже перший неприємний дзвіночок для влади.

Політолог зазначає, проте, Зеленський може догратися навіть дуже скоро. І справа не в тому, що поки що вірні йому «пси Авакова» побили підприємців. Потовкли за те, на що при Порошенко ніхто навіть не реагував. Але вони при цьому відтворили зримі образи з недавнього минулого. А це вже сильний мобілізуючий фактор для тих, хто сьогодні ні за що не пішов би на спільну акцію з тими ФОПамі.

Тарас Чорновіл пише, атака поліції під стелою дуже сильно нагадувала «зачистку під ялинку Януковича». «Для мене чимось рідним повіяло від цих двох вантажівок, якими перекрили Садову на розі з Інститутської. Вони там також стояли 18 лютого 2014. Навіть антураж не поміняли. А саме від них і почалася та остання велика битва і бійня. За цих ФОПів з нинішньою їх позицією я на Майдан не піду. Але вже завтра можуть закликати інші. Гідні », – написав політолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України