Політолог: атака поліції ФОП-ів під стелою дуже сильно нагадувала «зачистку під ялинку Януковича» – Тарас Чорновіл

Як інформує наш сайт, політолог Тарас Чорновіл пише на своїй сторінці в Facebook, з одного боку, те, що сьогодні відбувалося в центрі столиці – це ще не Майдан. У них немає великої мети, високої ідеї, стратегії і тактики боротьби. Але з іншого боку – це вже перший неприємний дзвіночок для влади.

Політолог зазначає, проте, Зеленський може догратися навіть дуже скоро. І справа не в тому, що поки що вірні йому «пси Авакова» побили підприємців. Потовкли за те, на що при Порошенко ніхто навіть не реагував. Але вони при цьому відтворили зримі образи з недавнього минулого. А це вже сильний мобілізуючий фактор для тих, хто сьогодні ні за що не пішов би на спільну акцію з тими ФОПамі.

Тарас Чорновіл пише, атака поліції під стелою дуже сильно нагадувала «зачистку під ялинку Януковича». «Для мене чимось рідним повіяло від цих двох вантажівок, якими перекрили Садову на розі з Інститутської. Вони там також стояли 18 лютого 2014. Навіть антураж не поміняли. А саме від них і почалася та остання велика битва і бійня. За цих ФОПів з нинішньою їх позицією я на Майдан не піду. Але вже завтра можуть закликати інші. Гідні », – написав політолог.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh