У Росії можуть виникнути великі проблеми в Сирії

Військова операція Росії в Сирії може завершитись провалом в тому випадку, якщо в ситуацію втрутиться Ізраїль, і це буде пов’язано з безкоштовними поставками комплексів С-300 на сирійські території. Така думка прозвучала від Костянтина Борового, російського політика і опозиціонера.

«Те, що зараз робить Ізраїль, це не погрози, а попередження Росії – наскільки я розумію, дуже спокійне і зважене. Що Ізраїль дбає тільки про себе і своїх громадян і не допустить зниження рівня безпеки – тут позиція дуже чітка. Постачання С-300 режиму Асада, безумовно, знижує рівень безпеки, особливо із-за можливості переміщення зброї в Іран або в руки терористичних організацій», – зазначає Боровий.

За його словами, він дуже хоче сподіватися, що РФ прислухається до попереджень ізраїльської сторони, але в тій же час потрібно пам ” ятати, що Ізраїль завжди намагається дотримуватися нейтральної позиції, і, швидше за все, він не захоче йти на конфронтацію з Росією. «Він демонструє нейтралітет – в тій мірі, в якій тільки може. Але в тому випадку, коли виникає загроза самому Ізраїлю і його громадян, компроміси неможливі», – вважає Боровий.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh