Авторські статті

У Росії можуть виникнути великі проблеми в Сирії

Військова операція Росії в Сирії може завершитись провалом в тому випадку, якщо в ситуацію втрутиться Ізраїль, і це буде пов’язано з безкоштовними поставками комплексів С-300 на сирійські території. Така думка прозвучала від Костянтина Борового, російського політика і опозиціонера.

«Те, що зараз робить Ізраїль, це не погрози, а попередження Росії – наскільки я розумію, дуже спокійне і зважене. Що Ізраїль дбає тільки про себе і своїх громадян і не допустить зниження рівня безпеки – тут позиція дуже чітка. Постачання С-300 режиму Асада, безумовно, знижує рівень безпеки, особливо із-за можливості переміщення зброї в Іран або в руки терористичних організацій», – зазначає Боровий.

За його словами, він дуже хоче сподіватися, що РФ прислухається до попереджень ізраїльської сторони, але в тій же час потрібно пам ” ятати, що Ізраїль завжди намагається дотримуватися нейтральної позиції, і, швидше за все, він не захоче йти на конфронтацію з Росією. «Він демонструє нейтралітет – в тій мірі, в якій тільки може. Але в тому випадку, коли виникає загроза самому Ізраїлю і його громадян, компроміси неможливі», – вважає Боровий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.