Політика

Politico: домовленості з росією ризикують лише посилити агресію

Ситуація в Україні загострюється під наростаючою загрозою реваншизму з боку росії

Без гарантій безпеки з боку США та чіткої стратегії посилення обороноздатності Києва будь-яка угода стане лише проміжним етапом у прагненні путіна підкорити Україну.

Зустрічі на високому рівні та безрезультативні обіцянки

Зіткнувшися з напруженою ситуацією, Дональд Трамп майже завершив перші 100 днів на посту президента США, але все ще не домігся припинення війни в Україні. Обговорення між Трампом та президентом України Володимиром Зеленським у Ватикані вселили оптимізм у Вашингтоні. Зустрічі обох лідерів, попри їх напружені стосунки, були визнані продуктивними.

Питання територіальних втрат України

Проте, наявна пропозиція угоди ґрунтується на юридичному визнанні незаконних дій росії, включаючи анексію Криму, та фактичну передачу територій. Крім цього, Україні пропонуються сумнівні гарантії безпеки з боку європейських країн та прихильних держав, хоча конкретних планів такої підтримки не розкрито.

  • Україна не зможе вступити до НАТО.
  • Крим визнається російським.
  • Санкції проти росії будуть скасовані.
  • Спільна експлуатація енергоресурсів та електропостачання.
  • Відсутність відповідальності за російські воєнні злочини.

Узагальнюючи, така угода без міцної стратегії безпеки для України лише підсилить агресію з боку росії. Це нагадує невиконані обіцянки Будапештського меморандуму, а наслідки можуть бути катастрофічними для української політики та безпеки.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України