Новини

Поліпшення знань з англійської мови

Отже, ви поставили собі за мету вивчити англійську мову і зуміли добитися певних успіхів на цьому терені. Викладачі школи англійської мови дають вам кілька порад, як удосконалити свої знання, зробити їх більш міцними і глибокими.

Слухайте аудіозаписи

Це не тільки пісні англійською мовою, а й записи передач, подкасти з текстом, аудіокниги. Останні два варіанти особливо ефективні. В інтернеті можна знайти подкасти в обох варіантах англійської: американському і британському. Прослуховування пісень також приносить певну користь. Ви звикаєте до ритму мови, починаєте вловлювати окремі слова, а потім і фрази. Чим більшу кількість разів ви прослухаєте пісню, тим краще зрозумієте її сенс.

Читайте слова улюблених пісень

Безумовно, можна запам’ятати приспів або окремі куплети навіть після банального прослуховування. Однак, набагато корисніше прочитати текст пісні, користуючись при цьому словником. Знаючи зміст тексту, набагато простіше буде зрозуміти, як він звучить в звичайній, розмовній мові. Відеоуроки з англійської мови теж є корисними.

Інформація англійською

Спробуйте себе в пошуку інформації англійською. Зрозуміло, що удача прийде далеко не відразу, але поступово ви зрозумієте, наскільки розширилися ваші можливості в області пошуку потрібних відомостей. Особливо, це стосується технічних інновацій.

Прочитайте книгу англійською

Бажано, щоб це був твір, яке вам доводилося читати рідною мовою. Звичайно, прочитати Бронте або Селлінджера в оригіналі вам навряд чи вдасться, але можна придбати твір, адаптоване під той чи інший рівень знання мови. Ви не просто вчіться розуміти сенс окремих слів і тексту в цілому, але і засвоюєте структуру мови.

Ще один варіант – прочитати книгу, перекладену на англійську мову. Таке твір зрозуміти легше. Ви відчуєте дещо спрощений стиль і наближеність до вашого рідної мови. Це набагато легше, ніж читання в оригіналі.

Бажано, щоб в книзі було якомога більше діалогів. По-перше, їх простіше зрозуміти, а, по-друге, вони набагато ближче до живої розмови, ніж опис чого-небудь. Непаганий варіант для початківців – дитяча книга з картинками, що дозволяють зрозуміти те, про що йде мова.

Комікси

Це варіант для тих, кому книги здаються занадто складними. Вони більш прості, навіть ніж книги, насичені діалогами. У коміксах є безліч образних і розмовних виразів.

Саморобний словник

Заведіть зошит, в яку ви записуєте нові слова. Сам процес записування дозволяє швидко засвоїти слова і словосполучення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.