Новини

Поліетиленова та паперова продукція від компанії WellPacks

Надійна, яскрава та безпечна упаковка робить свій вклад у формування загального іміджу компанії. Це добре розуміє компанія веллпакс, тому виконує індивідуальні замовлення на виготовлення упаковки для пакування продукції. У наявності поліетиленові та паперові пакети, харчова плівка та інші товари. Повний асортимент виробів розміщений у каталозі на сайті виробника.

Пакети для зберігання продуктів оптом

Торгові мережі повинні забезпечувати клієнтів якісною тарою для зберігання продукції. Красивий пакет сприяє формуванню приємного враження про компанію. Сьогодні супермаркети та магазини використовують поліетиленові та паперові кульки для пакування покупок.

В основу роботи організації WellPacks лягла думка про те, що українські споживачі заслуговують на найкращу продукцію. Тому сьогодні вироби компанії можна назвати помічником в оптимізації бізнес-процесів своїх замовників. Співпрацювати з виробником вигідно

  • роздрібним магазинам та невеликим торговим точкам;
  • вуличним торговцям овочами та фруктами;
  • великим торговим мережам;
  • службам доставки їжі та побутових товарів.

Клієнти мають можливість замовити нанесення логотипів на пакети. Це створює додаткові можливості для просування бізнесу, адже візуальна реклама досі вважається дієвим методом збільшення іміджу бренду.

Особливості одноразових поліетиленових пакетів від виробника WellPacks

Невеликі пакети вкрай необхідні для магазинів та супермаркетів, адже без них клієнти не зможуть купувати фрукти, овочі та інші товари. Поліетиленова продукція безпечна для здоров’я людини. Про характеристики більше вказано на сайті виробника. Компанія WellPacks пропонує такі різновиди одноразових кульків для фасування продуктів:

  • Без ручок, прозорі у рулоні. Їх використовують для пакування сипучих продуктів, та товарів з невеликою вагою.
  • З ручками, які називають майкою. Пакети зручні для транспортування товарів, що важать кілька кілограмів.
  • Пачки. Пакети не з’єднуються між собою, їх легко виймати.
  • Європласт. Пакети виймають один за одним з пачки, яка має отвір посередині.

Вартість пакетів формується залежно від кількості виробів, які замовляє клієнт. Незважаючи на об’єм замовлення, покупець отримає якісні товари, які зможуть повністю задовольнити його потреби.

Виробник WellPacks виготовляє різні типи продукції для пакування, тому можливо купити багато корисного та зекономити кошти на доставці. Для оформлення замовлень слід заповнити заявку на сайті або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України