Авторські статтіДіаспора

Поліція затримала телефонного терориста, який погрожував підірвати ТЦ в Празі. Відео

Празька поліція затримала телефонного терориста, який два дні поспіль повідомляв про замінування торгового центру Nov? Sm?chov. Зловмисника спіймали ввечері у вівторок, 28 серпня, але правоохоронці повідомили про це тільки зараз.

Злочинцем виявився 25-річний чоловік. Його затримали в районі Сміхов. Слідчі також повідомили деталі інциденту. Виявляється, чоловік не просто заявив про бомбу в ТЦ, а погрожував підірвати будівлю, якщо влада не заплатять йому необхідну суму.

«Я заклав пятикилограмову бомбу і вимагаю 10 млн крон у банкнотах по 500 євро. Гроші повинні бути рівно до 18:00, ні хвилиною пізніше, інакше будівля злетить у повітря. Покладіть їх в чорний сміттєвий контейнер за торговим центром», – заявивши дзвонив диспетчеру екстреної лінії 158.

Повідомлення надійшло в понеділок близько 15:00. Таким чином, злочинець давши поліцейським всього три години на збір грошей. В результаті правоохоронці терміново евакуювали людей з будівлі, перекрили прилеглі вулиці і покарали трамваям проїжджати без зупинки. Ніякої бомби тоді не знайшли.

Вранці у вівторок, тієї ж хуліган знову заявив про вибуховий пристрій у тому ж самому центрі. На цей раз будівля евакуювати не стали. Кінологи з собаками оглянули всі внутрішні приміщення, але бомби не знайшли.

Увечері того ж дня телефонного терориста затримали. На допиті він зізнався у скоєному.

«Він пояснивши свій мотив тім, що у нього була нудьга, і нічого кращого він не придумавши. В кінці допиту затриманий попросивши у слідчих вибачення і заявив, що шкодує про те, що трапилося», – розповів представник поліції Ян Данек.

Слідчі ведуть цю справу як шантаж. Зловмиснику загрожує до 14 років в язниці. Йому також належить компенсувати витрати, пов’язані з виїздом екстрених служб і вимушеного закриття ТЦ. Точній розмір збитків поки невідома, проте вже зараз ясно, що він складі кілька мільйонів крон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України