Діаспора

Поліцейські в цивільному на мотоциклах штрафувати тих, хто користується телефоном за кермом в Італії

Чат, телефонні дзвінки за кермом, відволікають та  можуть призвести до серйозних нещасних випадків на дорозі. Поліцейські штрафуватимуть тих водіїв, що користуються телефоном у машині. Введення нової служби розпочалася із Чезенатіко.

У Чезенатіко, на Романській рів’єрі, спостерігається надмірна кількість ДТП, яки спричинило користування мобільними телефонами за кермом, тому міська поліція вирішила змінити тактику контролю.

Одягнені в цивільному одязі, вони патрулюють дороги на мотоциклах, спостерігаючи чи користуються водії телефонами, зупиняють їх і штрафують.

Ці заходи було введено у Чезенатіко, як пояснює tgcom24, після публікації даних про штрафи у місті: із понад 13 тисяч штрафів, виписаних муніципальною поліцією минулого року, лише 10 були за користування мобільного телефона за кермом.

Тому муніципальна адміністрація прийняла цю ініціативу, добре усвідомлюючи, що останнім часом однією із причин, що найчастіших призводить до ДТП та нещасних випадків є саме використання телефону за кермом.

Під час огляду місця багатьох аварій, співробітники правоохоронних органів часто знаходять смартфон або айфон поряд місця із відкритими розмовами або із активованим екраном та курсором в дії.

Звичайно, водії не визнають, що він користувався телефоном за кілька хвилин до зіткнення, враховуючи важкі санкції за таке порушення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України