Право

Поліцейські проводять розслідування за фактами жорстокого поводження з тваринами у Коблевому

У діях власників поні, які у зоні відпочинку залишили тварину у виснаженому стані, вбачаються ознаки кримінального правопорушення та надано правову кваліфікацію – ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України. Відносно ще чотирьох осіб – складені адміністративні  матеріали, які надалі будуть скеровані до суду для вирішення питання по суті, зокрема щодо вилучення тварин.

31 серпня, відпрацьовуючи повідомлення у ЗМІ про знущання з тварин у зоні відпочинку с. Коблеве Березанського району Миколаївської області, правоохоронці встановили  осіб, у яких на утриманні перебували три примати та орел.

Поліцейські проводять розслідування за фактами жорстокого поводження з тваринами у Коблевому

Чоловіки – 24-річний миколаївець, 31-річний мешканець Івано-Франківської області та двоє мешканців Дніпропетровської області 34-х та 36-ти років – притягнуті до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 89 КУпАП «Жорстоке поводження з тваринами». Поліцейські скеровуватимуть матеріали до суду для вирішення питання по суті, а також щодо конфіскації тварин.

Поліцейські проводять розслідування за фактами жорстокого поводження з тваринами у Коблевому

Санкція статті передбачає для правопорушників покарання у вигляді накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

Під час з’ясування обставин щодо осіб, власників поні, на дії яких у поліцію звернулись громадяни із заявою про жорстоке поводження з твариною, що могло призвести до її загибелі, правоохоронці розпочали кримінальне провадження (ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України).

Попередньо встановлено, що зловмисники є мешканцями Кіровоградщини.

Наразі за вказаним фактом тривають слідчі дії. Відповідно до санкції статі особам загрожує покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України