Без перебільшення можна сказати: пол-пала здатна замінити цілу аптеку! Вона лікує і подагру, і поліартрит. Як солевыводящее засіб застосовується при пієлонефриті, сечокам’яній хворобі, циститах. Сприяє зняттю запального процесу сечовивідних шляхів і сечового міхура, в придатках, у ниркових мисках (пієліт), простати (простатит).
Відвар пів-полі є сильним сечогінним засобом, що сприяє розчинення ниркових каменів і виведенню їх з організму, виліковує хронічний гломерулонефрит (запалення ниркових клубочків). Нирки очіщаються швидко, безболісно і починають нормально функціонувати.
Також ця трава нормалізує менструальний цикл, сприяє розсмоктуванню фіброміом. Знижує зміст цукру в крові, допомагає при хронічної мігрені. Рубців виразку шлунка, забирає з нього поліпи. Добре вона діє при лікуванні цирозу печінки, підшлункової залози, знижує згортання крові і тим самим перешкоджає утворенню тромбів в судинах.
Важливо: піті пол-палу тільки через трубочку, щоб не пошкодити емаль!
Тепер кілька рецептів з пол-пали:
— Столову ложку дрібно искрошенной трави залити однією склянкою окропу і 15 хвилин нагрівати на водяній бані. В ній остудити до теплого стану, процідити і віджати. Відвар пити теплим по півсклянки за півгодини до їди через трубочку, щоб не пошкодити емаль зубів.
— Можна приготувати настій у термосі. Одну столову ложку пів-полі залити 250 г окропу і настояти годину. Пити по третині склянки теплим 2-3 рази на добу. Курс лікування — 10-30 днів.
Залишилася після відвару траву можна використовувати для зовнішнього лікування фурункулів, вугрової висипки, трофічних виразок. Під час лікування виключити гостре, солоне, алкоголь. На курс потрібно 60 г трави. Перерва між курсами півроку. При запущеній хворобі пити відвар через 3 години і в цьому випадку потрібно 100 г трави та 3 курсу.
— Пол-пала виводить з організму шкідливі речовини, очищає його. Вісь рецепт клізм з відваром чудо-трави: склянку відвару трави на 2 л теплої води. Робити клізми вранці і ввечері 3 рази в тиждень, потім тижнева перерва. І так 3 рази. Після клізми теплою зробити відразу холодну — 20 градусів. Відразу на печінку покласти теплу грілку. Для відварів бажано використовувати талу, джерельну або дистильовану воду.
Протипоказань у трави немає, але краще порадитися з лікарем!